Висадка. Найсприятливіший період -з середини серпня до кінця вересня.
Номер слайду 3
Ідеальні умови для бузку звичайного і її сортів: ділянку на рівнині або пологому схилі з хорошим дренажем; залягання ґрунтових вод не ближче 1,5 м. від поверхні; грунт помірно вологий і родючий; кислотність ґрунту, близька до нейтральної (p. H 6,6-7,5); сонячне освітлення більшу частину дня; захищеність від панівних холодних вітрів.
Підживлення. Перші 2-3 роки після посадки добрива можна не вносити, крім азоту. Азот вносять по 50-60 гр. або 60-80 гр. аміачної селітри. З органіки одне відро гною з розрахунку 1/5, вносять його на 50 см. від куща. Фосфорні і калійні добрива вносять 1 раз в 2-3 роки.
Номер слайду 7
Полив. Під час цвітіння і росту пагонів бузок поливають часто, влітку - тільки в спеку. Грунт розпушують на глибину 4-7 см., за сезон 3-4 рази (навесні і при прополюванні бур'янів). Необхідно мульчувати грунт торфом або перегноєм.
Номер слайду 8
Обрізка. Формувати і обрізати рослини бузку необхідно, причому щороку. Існує два види обрізки бузку. Перший - для пагонів і гілок крони, другий - для відцвілих суцвіть. Якщо суцвіття з рослин сортів бузку звичайного не видалити або видалити пізно (в липні - вересні), всі поживні речовини підуть на формування плодів і насіння, а не на закладку квіткових бруньок, тому рослини наступної весни цвісти не будуть.
Номер слайду 9
Омолоджуюча обрізка бузку. Обрізка бузку після цвітіння
Відводка Для розмноження бузку відводками навесні однорічнігілки відгинають, пришпилюють до землі і засипаютьґрунтом. Грунт в місці фіксації відводка повинна бутизавжди вологою. Якщо сорт здатний розмножуватися таким способом, то до осені укорінений отводок можна відокремити від материнської рослини.
Номер слайду 13
Щеплення Кущ бузку букетної, створеної за методом щеплення гілкою