Вправа «Знайди автора твору»Леся Храплива. Тарас ШевченкоІван Франко«Лисичка і Рак»«Конвалія»«Колись весною на Волині»Леся Українка«І досі сниться...»
Номер слайду 4
Вправа «Знайди автора твору»Тарас Шевченко. Павло Тичина. Леся Українка«Хотіла б я піснею стати...»«Синові»«Що воно там, за грою?»Максим Рильський«Як Дуб із Вітровієм бився »
Номер слайду 5
Вправа «Знайди автора твору»Тарас Шевченко. Ліна Костенко. Михайло Слабошпицький«Брат знаменитого воротаря»«Про мову»«Ой діброво, темний гаю!»Анатолій Камінчук«Веселий дощ»
Номер слайду 6
Хто з письменників в дитинстві ходив шукати залізні стовпи, що підпирають небо?а) Іван Франко;б) Тарас Шевченко;в) Максим Рильський.
Номер слайду 7
«Що ж, дитино, бачу, ти мудра, на книжках учена та ще й завзята вдалася». Про кого з письменників так говорила бабуся — героїня оповідання «Колись весною на Волині».а) Про Лесю Храпливу:б) про Лесю Українку;в) про Ліну Костенко.
Номер слайду 8
Назвіть жанр твору Івана Франка «Лисичка та Рак».а) Вірш; б) казка; в) оповідання.
Номер слайду 9
Сенкан. Леся Українка. Сильна, мужня. Надіялась, вірила, любила. Славна донька українського народу. Патріотка
Номер слайду 10
Сенкан. Тарас Шевченко. Невільний, вільний. Мріяв, малював, писав. Духовний батько нашого народу. Кобзар
Номер слайду 11
— Прочитайте українське прислів'я, яке зустрічалось у тексті.— Поясніть, як ви його розумієте.— Скільки у тексті питальних речень? Знайдіть і прочитайте їх.— Знайдіть у тексті і прочитайте, де починається Україна для кожного з нас. Як ви це розумієте?Робота з підручником
Номер слайду 12
Гра «Доповніть речення»«Але чи можна …».«Знаємо, що люди…».«Бо кожен із нас…».«Так і без рідної мови …».«Мова несе в собі …».