Презентація "Подолання освітніх втрат у початковій школі"

Про матеріал
Освітні втрати — це прогалини у знаннях і навичках, які виникають в учнівства під час освітнього процесу у порівнянні зі стандартами освіти та очікуваними результатами навчальних здобутків. Це може бути результатом низки факторів, таких як війни, кризи, пандемії, переселення та інші складні обставини. Освітні втрати в контексті військових дій та війни - це труднощі та перерви в освітньому процесі дитини, спричинені порушенням нормальної шкільної діяльності. Ці втрати проявляються в різних формах, включаючи пропуски занять у класі, порушення права на освіту, перешкоди у доступі до освіти, спричинені травмою, зниження загальної академічної успішності. Психологічні наслідки життя в зоні конфлікту можуть також створювати складні умови для ефективного навчання, що призводить до прогалин в освіті, які можуть зберігатися ще довго після завершення війни.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Подолання освітніх втрат в початковій школіПалаш Ірина Павлівнавчитель початкових класів Криворізької гімназії №102 КМР

Номер слайду 2

Освітні втрати — це прогалини у знаннях і навичках, які виникають в учнів під час освітнього процесу у порівнянні зі стандартами освіти та очікуваними результатами навчальних здобутків. Виникнення освітніх втрат можуть впливати також інші чинники: бойові дії та окупація;повітряні тривоги;виїзд учнівства за кордон;переїзд у межах України;відключення електроенергії;руйнування значної частини закладів освіти.

Номер слайду 3

- нестабільні умови навчанняобмеженість способів організації навчально-пізнавальної діяльностізниження мотивації та нестабільний психоемоційний стан учнів та вчителів. Ключові виклики освітнього процесу в умовах війни

Номер слайду 4

На які документи орієнтуватися в подоланні освітніх втрат

Номер слайду 5

2. Організація індивідуальних, групових занять з учнями, які мають низькі результати оцінювання.1. Підбір ефективних прийомів подолання освітніх втрат.3. Розроблення і використання додаткового якісного освітнього контенту, акцентованого на теми, що потребують надолуження4. Виконання алгоритму подолання освітніх втрат. Пошук шляхів подолання освітніх втрат:

Номер слайду 6

Алгоритм подолання освітніх втрат1. Вхідне діагностичне тестування 2. Робота над подоланням освітніх втрат 3. Повторне діагностичне тестування (виконання тестів)4. Доопрацювання роботи над освітніми втратами5. Успішне і упевнене навчання

Номер слайду 7

Типи сприйняття інформації1. За допомогою зору (візуально)2. За допомогою слуху (аудіо)3. Через доторкування до предметів 4. За допомогою логічних міркувань (логіка)5. Через ігрові моменти

Номер слайду 8

Використання відеоуроків. Використання спеціального програмового забезпечення та технічних засобів. Використання мультимедійних засобів (аудіо та відеоматеріалів, інтерактивних елементів. Використання інтерактивних платформ та соціальних мереж (посилання)Використання електронних підручників та інших електронних освітніх ресурсів. Використання відеоуроків, розміщених на сайті Департаменту освіти міста. Цифрові інструментарії:

Номер слайду 9

http://kazkovy.com.ua/ Казковий вечірhttp://liliteach.blogspot.com/p/blog-page_3927.html Навчалочкаhttps://naurok.com.ua/journal Освітній проект «На урок»https://vseosvita.ua/Всеосвітаhttp://www.yrok.net.ua/ Портал вчителя початкових класів «Урок»https://super.urok-ua.com/ Освітній портал«Розумники» Корисні посилання для вчителів , дітей, батьків:

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Рекомендації, які можуть бути корисними. Оцініть рівень втрат. Плануйте індивідуальний підхід. Створіть стимулюючу і сприяючу атмосферу в класі, де учні можуть вільно висловлювати свої думки та питання. Використовуйте наочні засоби,дошку, презентаціїВизначайте цілі для учнів, умотивовуйте, хваліть їх та підтримуйте при досягненні кожної ціліСлідкуйте за прогресом учнів, аналізуйте результати та вносьте корективи до свого плану навчання, якщо це необхідно.

Номер слайду 13

Дякую усім за увагу!

pptx
Додано
20 жовтня
Переглядів
505
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку