Презентація "Поняття про речення" 2 клас

Про матеріал

Презентація "Поняття про речення" 2 клас. Презентація призначена для використання на уроках української мови у 2 класі. Сприяє кращому засвоєнню навчального матеріалу та допомагає урізноманітнити навчальний матеріал, зацікавити молодших школярів.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

2 клас. Мультимедійний супровід до урокуукраїнскої мови. Поняття про речення

Номер слайду 2

Він веселий й незлобливий, Цей хороший дивачок. З ним господар, хлопчик Робін, І товариш — П’ятачок. До прогулянок він ласий, Є на мед чутливий нюх. Зветься плюшевий ведмедик, Всім відомо…

Номер слайду 3

Гра “Кращий знавець мови”З чого складається наша мова? З речень. Як відокремлюються речення в усному мовленні? Паузою. А в писемному? Розділовими знаками. З чого складається речення? Зі слів. Як пишуться слова в реченні? Окремо. З якої букви пишеться перше слово в реченні? З великої.

Номер слайду 4

Гра “Додай слівце” Ведмедику залишилося дертися по дереву зовсім-зовсім мало – і … Т-р-рісь! - Рятуйте! – крикнув Пух, полетівши вниз. – Ех, навіщо я тільки … . Та я ж не хотів робити шко.. . Я жтільки хотів … . Звісно, краще було б не … .

Номер слайду 5

Речення виражає закінчену думку. Школярі повісили … Школярі повісили шпаківні.

Номер слайду 6

Уночі гуляє,А вдень спочиває,Має круглі очі,Бачить серед ночі.

Номер слайду 7

на горищі старого млина жила сова було в неї двоє маленьких совенят сова тішилася своєю малечею під крилами їх ховала дзьобиком пестила пісеньки співала які красиві совенята На горищі старого млина жила сова. Було в неї двоє маленьких совенят. Сова тішилася своєю малечею. Під криламии їх ховала. Дзьобиком пестила. Пісеньки співала . Які красиві совенята!

Номер слайду 8

Гра “Розсипанка”ліс весна У прийшла.одягли сукні Дерева зелені.спів Скрізь пташок чути. У ліс прийшла весна . Дерева одягли зелені сукні. Скрізь чути спів пташок.

Номер слайду 9

Словникова робота

pptx
Додано
23 серпня 2018
Переглядів
1337
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку