24 червня о 18:00Вебінар: Практика створення матеріалів для оформлення та зонування класного приміщення в НУШ

Презентація Робота з пластиліном. Практична робота "Мрійливий кіт".

Про матеріал
Презентація створена для проведення уроку на тему: композиція "Мрійливий кіт". Підібраний цікавий матеріал з історії виникнення пластиліну, правила поводження з пластиліном, показаний інструктаж під час роботи з пластиліном.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Робота з пластиліном. Практична робота. Композиція «Мрійливий кіт»

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Пластилін і його застосування. Пластилін – м'яка маса із суміші порошку глини, воску та барвників. Його використовують для ліплення невеликих за розміром моделей. На відміну від глини, він не сохне, зберігаючи пластичність і щільність, не дає тріщин, не змінює форму. Пластилін буває різного кольору.

Номер слайду 6

Історія пластиліну. Пластилін (італ. plastilina, від дав.-гр. πλαστός — ліпний) — матеріал для ліплення. Виготовляється з очищеного і подрібненого порошку глини з доданням воску, сала та інших речовин, що перешкоджають висиханню. Буває різнобарвним. Слугує для виконання фігур ескізів для скульптурних робіт, невеликих моделей, виробів малих форм. Питання про те, кого вважати винахідником пластиліну, є спірним. У Німеччині ним вважають Франца Колба[en] (патент 1880 року), у Великій Британії — Вільяма Харбута[en] (патент 1899 року). Пластилін використовується дітьми як матеріал для дрібного ліплення. Ігри з пластиліном сприяють розвитку координації пальців. Також використовується як матеріал для скульптури у виготовленні невеликих ескізних (чорнових) моделей в процесі пошуку форми, тобто перед початком роботи над чистовим варіантом. Один з жанрів анімації — пластилінова анімація — створюється за допомогою фігур, виліплених з пластиліну.

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Розумний пластилін. Докладніше: Жуйка для рук. Розумний пластилін, або як його ще називають, «хендгам» (англ. handgum, дослівно — «ручна жуйка») — речовина на основі силікону, на дотик нагадує жувальну гумку, але володіє цікавими властивостями тиксотропних рідин. За рахунок цього він тече, рветься, ламається тощо. За рахунок інших складових може ще магнітитися, світитися, змінювати колір.

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Номер слайду 13

Номер слайду 14

Фізкультхвилинка

Номер слайду 15

Номер слайду 16

Номер слайду 17

Номер слайду 18

Номер слайду 19

Молодці!

pptx
Додано
13 лютого 2019
Переглядів
2231
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку