Презентація: "Самооцінка і здоров’я людини"

Про матеріал
Презентація до уроку: "Самооцінка і здоров’я людини", 6 клас, допомагає полегшити процес засвоєння навчального матеріалу учнями.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Тема: Самооцінка і здоров’я. Поняття самооцінки. Види самооцінки. Формування адекватної самооцінки. Мета:ознайомитися з видами самооцінки; з'ясувати як формується самооцінка, та як самооцінка впливає на поведінку і здоров᾽я людини; формувати адекватну самооцінку, позитивне прийняття себе, розвивати комунікативні вміння, та навички постановки і досягнення мети.

Номер слайду 2

Приходити вчасно Поважати думку кожного Слухати і чути “Мобільна тиша” Бути чемним Бути обережним Правило піднесеної руки Викрикувати. Правила тренінгу:

Номер слайду 3

Вправа на визначення самооцінки. Подумайте і дайте відповідь на запитання «який я є?». Запишіть п’ять характеристик себе (поведінки, характеру, емоцій, вміння тощо).

Номер слайду 4

Перегляд мультфільмуhttp://autta.org.ua/ua/materials/material/Barashek-i-Krolen/

Номер слайду 5

Запитання для обговорення: Як почувався Баранчик, коли його позбавили шубки?Хто допоміг йому повернути хороший настрій?Який урок виніс Баранець із цієї ситуації?

Номер слайду 6

Самооцінка Самооцінка – це оцінка людиною себе, своїх якостей, рівня своєї успішності на основі власного досвіду. Види самооцінки: Завищена. Занижена. Адекватна або здорова.

Номер слайду 7

Задоволена собою. Помилки і невдачі сприймає більш спокійно. Орієнтована на спілкування. Впевнена в собі. Впевнена у любові до неї. Відкрита до спілкування та нових знайомств. Відчуває психологічну захищеність та підтримку з боку батьків. Чесна. Допитлива. Дитина з адекватною самооцінкою:

Номер слайду 8

«Зоряна хвороба». Труднощі у спілкуванні. Зарозуміла бесіда. Вважають,що завжди у всьому праві. Підвищений тон, зневажлива інтонація. Постійно критикують інших. Дрібні успіхи. Люблять хвалитися. Вимагають від оточуючих визнання. Дитина з завищеною самооцінкою:

Номер слайду 9

Сумнівається в своїй унікальності. Боїться критики. Плаксива, образлива. Тривожна, багато переживає і хвилюється. Відчуває самотність,страх,відчуженість. Звинувачує інших. Невпевнена в собі, своїх силах, можливостях. Підозрює інших в обмані, змові, лицемірстві, небезпеці. Важко і травматично адаптується. Дитина з заниженою самооцінкою

Номер слайду 10

Робота в групах. Прогляньте ситуації, які отримали. Пари із однаковими ситуаціями об’єднайтеся в групи. Завдання групам: зачитати свою ситуацію та дати відповіді на запитання в кінці.

Номер слайду 11

Висновки. Самооцінка — це ставлення людини до себе. Вона формується на основі власного досвіду — успіхів і невдач, а також залежить від ставлення до інших людей. Здатність реально оцінювати себе і позитивно ставитися до себе та своїх життєвих перспектив дуже важлива для здоров’я людини, її добрих стосунків з оточенням та життєвого успіху. Для підвищення самоповаги розпочни проект самовдосконалення.

Номер слайду 12

Завершення тренінгу. Один із вас виходить у центр, називає своє ім’я і повідомляє про те, що він навчився робити, або про свій недавній успіх («Я навчився танцювати» або «Я навчився робити шпагат»). У відповідь усі промовляють: «Ти — молодець!» і піднімають вгору великий палець.

pptx
Додано
25 листопада 2019
Переглядів
767
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку