Тема: Самооцінка і здоров’я. Поняття самооцінки. Види самооцінки. Формування адекватної самооцінки. Мета:ознайомитися з видами самооцінки; з'ясувати як формується самооцінка, та як самооцінка впливає на поведінку і здоров᾽я людини; формувати адекватну самооцінку, позитивне прийняття себе, розвивати комунікативні вміння, та навички постановки і досягнення мети.
Задоволена собою. Помилки і невдачі сприймає більш спокійно. Орієнтована на спілкування. Впевнена в собі. Впевнена у любові до неї. Відкрита до спілкування та нових знайомств. Відчуває психологічну захищеність та підтримку з боку батьків. Чесна. Допитлива. Дитина з адекватною самооцінкою:
Сумнівається в своїй унікальності. Боїться критики. Плаксива, образлива. Тривожна, багато переживає і хвилюється. Відчуває самотність,страх,відчуженість. Звинувачує інших. Невпевнена в собі, своїх силах, можливостях. Підозрює інших в обмані, змові, лицемірстві, небезпеці. Важко і травматично адаптується. Дитина з заниженою самооцінкою
Висновки. Самооцінка — це ставлення людини до себе. Вона формується на основі власного досвіду — успіхів і невдач, а також залежить від ставлення до інших людей. Здатність реально оцінювати себе і позитивно ставитися до себе та своїх життєвих перспектив дуже важлива для здоров’я людини, її добрих стосунків з оточенням та життєвого успіху. Для підвищення самоповаги розпочни проект самовдосконалення.