Артикуляційні вправи,Біля броду бусел бродить. Бусленя з собою водить. Бережись, зелена жабко,Бо полює жабенятко.
Номер слайду 4
Читацька розминка. Робота над загадкою. Прийшла до нас бабуся. У білому кожусіПоля причепурила –Пухнастим снігом вкрила. Відгадайте, хто вона,Ця бабуся чепурна?(Зима)
Номер слайду 5
Робота в парах. Танграм “Пташка”
Номер слайду 6
Робота в групах.”Зимуючі пташки на засніженому дереві”.
Номер слайду 7
ПЕРЕДБАЧЕННЯ- Подивіться на картинку в підручнику. На вашу думку, про що буде цей твір?-Прочитайте назву твору. Що ще можете передбачити?- Тепер давайте визначимо ,що це за жанр.
Номер слайду 8
Василь Олександрович Сухомлинський Біографічна довідка
Номер слайду 9
Народився В. О. Сухомлинський 28 вересня 1918 року в селі Василівка на Кіровоградщині в родині бідного селянина.
Номер слайду 10
Працював учителем, потім директором Павлиської школи
Номер слайду 11
В. О. Сухомлинський - автор близько 1500 художніх творів – оповідань і казок для дітей
Номер слайду 12
ДОСЛІДЖУЄМО ТЕКСТ В. СУХОМЛИНСЬКОГО “ СОНЯЧНИЙ ДЕНЬ УЗИМКУ”Читання твору учнями з інсценізацією Вибіркове читання. - Знайдіть відповіді в тексті.- Яку дивовижну картину побачила дівчинка?- Як вона розповіла про свої враження?- Знайдіть речення, у якому висловлено головну думку. Обговоріть, як ви її розумієте.
Номер слайду 13
ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА“ЗАЙМИ ПОЗИЦІЮ” ( Пташки – Перелітні - Зимуючі). Клас поділений на дві групи. При показі картинок групи рухаються до кольорових позначок, які розміщені по всьому класу, обираючи правильну відповідь.
Номер слайду 14
ТЕСТ “Сонячний день узимку”1) Який жанр творуа) оповідання;.б) казка;в) п’єса2) Хто автор творуа) Т. Шевченко;б) В. Сухомлинський;в) Л. Костенко.3) Коли відбуваються подіїа) весна;б) літо;в) зима.4) З ким розмовляла синичкаа) хлопчиком;б) дівчинкою;в) бабусею.5) Що зробила дитина,коли прийшла додомуа) співала;б) малювала;в) писала.6) Головна думка творуа) Люби і бережи природу;б) Кожна пора року по-своєму красива .
Номер слайду 15
ПІДСУМОК Закінчи речення: “Я пішла додому, сіла біля вікна, взяла олівець і …”Намалювати малюнок до тексту.