Що таке способи сівби?Спосіб сівби — агротехнічний захід для розміщення рослин на площі поля і створення оптимальної густоти посіву.
Номер слайду 3
Сівба томатів. Томати в Україні можна вирощувати та вирощують безрозсадним та розсадним способами. Плодоношення при безрозсадному вирощуванні настає на 15-20 днів пізніше розсадного. Цей спосіб дає змогу продовжити період споживання свіжих помідорів.
Номер слайду 4
Сівба томатів. Оптимальні строки сівби насіння у відкритий грунт – третя декада квітня.
Номер слайду 5
Сівба томатів. Висівають насіння рядковим способом з міжряддями 60-70см або квадратно-гніздовим способом за схемою 70х70 см.
Номер слайду 6
Сівба огірків. Огірки люблять рости у прогрітому грунті, тобто насіння у відкритий грунт висівайте на початку червня, на глибину 2-3 см, а розсаду висаджуйте не раніше червня на відстані між рослинами 20- 30 см, а між рядами - 1м.
Номер слайду 7
Сівба огірків
Номер слайду 8
Сівба цибуліВисівають насіння цибулі ріпчастої і цибулі-шалоту рано навесні — в перші дні польових робіт. Норма висіву насіння становить: при широкорядковому способі сівбі -6-8 кг/га, стрічковому — 8-10 кг/га, дражованим насінням — 4-6 кг/га, густота рослин — 700-800 тис. шт./га
Номер слайду 9
Сівба диніРанні строки посіву забезпечують одержання високоякісного врожаю. Оптимальний строк посіву припадає на період з 20 квітня по 10 травня, або коли ґрунт на глибині 10 см прогрівається до 14—16 °С. Останнім терміном посіву вважається 10 червня.
Номер слайду 10
Сівба капусти. Розсада капусти в теплиціНасіння для посіву в теплиці має бути сухим. Ранні сорти сіють із кінця березня до середини квітня, середньостиглі та пізні сорти – з початку й до кінця квітня