Презентація "Стоп насилля"

Про матеріал
Матеріал для роботи з учнями містить інформацію про види насилля, коло довіри, тощо.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Насильство –застосування силових методів або психологічного тиску за допомогою погроз, свідомо спрямованих на слабших або тих, хто не може чинити опір, тобто будь-яке застосування сили щодо беззахисних. Як правило види насильства об’єднуть у 4 групи: Фізичне. Психологічне. Економічне. Сексуальне

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Фізичне насильствопобої, стусани, ляпаси, якщо їх завдають людині навмисно, викручування рук, кусання, дряпання, висмикування волосся;примус вживати шкідливі речовини (алкоголь, наркотики) через обман чи застосування сили;використання предметів для завдавання шкоди жертві (кидання предметами, порізи).

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Психологічне насильство. Прізвиська. Образи. Навішування ярликів. Образливі порівння. Підкреслення психологічних та фізичних вад. Груповий бойкот. Приниження людини у тому числі перед ішими. Ненормативна лексика

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Економічне насилля. Псування речей. Відбирання їжіВідбирання зароблених грошей. Експлуатація дитячої праціПримушення до жебрацтва

Номер слайду 9

ЯБатьки. Брати і сестри Бабусі і дідусіХресні, друзі сім’ї, сусіди. Класний керівник, психолог, соціальний педагог, директор. Поліція, швидка допомога, соціальна служба. Коло довіри

Номер слайду 10

Правила безпечної поведінки. Розкажи дорослому!Впевнене НІ!Моє тіло – мій кордон!Хороші секрети – погані секрети!Не повідомляй особисту інформацію про себе та сім’ю!Будь обережним з незнайомцями!

Номер слайду 11

Індійськи мислитель, який заснував відому організацію «Мистецтво життя» дає декілька корисних порад, які можуть допомогти вам попередити конфліктні ситуації та не стати жертвою насилля.ніколи не потрібно поспішати – найкращє помовчати, зробити паузу у конфлікті, що дасть можливість трішки охолонути, заспокоїтись і обрати найрозумнішу тактику вирішення конфлікту;давай собі бути собою, а іншим бути іншими;не грай у гру «Хто винен?» - марно розбирати події, які трапились в минулому і намагатися знайти винного;злість шкодить вашому розуму, вона створює хмару емоцій, яка заважає дати врівноважену, переконливу відповідь. За кожну хвилину злості, ви втрачаєте 60 секунд щастя.

Номер слайду 12

Не варто бути вірним своїм стражданням - навчися ПРОБАЧАТИ!Часто ми дуже віддані своїм печалям і спогадам про все погане, що з нами трапилося. Так, це сталось. Так, це було жахливо. Але невже це єдине, що формує вас, як особистість?Ми пробачаємо інших не тільки заради них. Ми пробачаємо, щоб звільнитися від своїх особистих страждань.

Номер слайду 13

Правильне розуміння суті і причин насильства є першим кроком до захисту від нього. Побудова стосунків на основі довіри та взаємоповаги – найбільш дієвий спосіб уникнути насильства самому і не коїти насильства над іншою людиною.

Номер слайду 14

Сексуальне насилля – використання дітей для задоволення сексуальних потреб чи отримання вигоди. Дотики до будь – яких частин тіла без згоди;акцентування уваги на статевих ознаках;пропозиції статевого характеру, тощо…

pptx
Додав(-ла)
Кудрявцева Яна
Пов’язані теми
Психологія, Презентації
Додано
29 лютого
Переглядів
416
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку