поглибити та систематизувати знання учнів про трикутник та його елементи; формувати обчислювальні навички учнів, розвивати самостійність мислення, вчити об’єктивно оцінювати себе і коригувати свою діяльність та інших учнів в ході виконання проректу; виробити у школярів практичні навички під час розв’язування задач; виховувати спостережливість, науковий підхід , та любов до математики.
Проект призначений для учнів 7 класів. Назва проектк «Таємниці трикутника». Проект буде реалізовуватись паралельно з виконанням основної учбової програми. В межах реалізації проекту учні класу будуть об’єднані у три групи згідно їх побажань та нахилів, «Теоретики», «Практики», «Лірики» Основні види діяльності учнів: робота з інформаційними джерелами з даної теми, підготовка матеріалів і доповідей за обраною темою, добір та розв’язування задач з обраної теми. Продукт діяльності учнів у проекті: презентація-доповідь за темою: “Трикутник та його види. Сума кутів трикутника, зовнішній кут трикутника”,презентація задач за даною темою. Працюючи над проектом учні поглиблюють і розширюють отримані під час уроків знання.
Трикутник (італ. triangolo) — ударний музичний інструмент у вигляді зігнутого трикутником стального пруту (діаметр 8-10 мм), який вільно підвішують та вдаряють по ньому металевою паличкою. Звук трикутника — невизначеної висоти, дзвінкий, блискучий і в той же час ніжний. Розрізняють малий (довжина основи — 150 мм), середній (200 мм)
Бермудський трикутник - район в Атлантичному океані, в якому, нібито, відбуваються таємничі зникнення морських і повітряних суден. Він обмежується районом від Флориди до Бермудських островів, далі до Пуерто-Ріко і назад до Флориди через Багами. Аналогічний «трикутник» в Тихому океані називають диявольським.
«Музика може возвеличити або заспокоїти душу, Живопис – радувати око, Поезія – пробуджувати почуття, Філософія – задовольняти потреби розуму, Інженерна справа – удосконалювати матеріальну сторону життя людей, А математика здатна досягти усіх цих цілей.» Так сказав американський математик Моріс Клайн.
Бог зліпив людину з глини, проте в нього залишився невикористаний шматок. - Що ще зліпити тобі, - запитав Бог. - Зліпи мені щастя, - попросила людина. Нічого не відповів Бог і тільки поклав людині в долоню шматок глини, що залишився. І протягом усього свого життя людина використовує цей шматок, розпоряджаються даним Богом на свій розсуд. Кожен використовує його по-своєму. Деякі люди розпоряджаючись цим кусочком приносять користь людям і пам'ять про них назавжди залишається в історії.
Навчити дитину вчитися, дати їй уміння, за допомогою яких вона буде самостійно здійматися зі сходинки на сходинку довгого шляху пізнання, - це одне з найскладніших завдань вчителя. Саме у його здійсненні – ключ до тієї педагогічної мудрості, опанування якої робить нашу працю творчою. В.О. Сухомлинський