19 квітня о 18:00Вебінар: Як організувати якісний урок літератури для учнів із кліповим мисленням

Презентація "У царстві Мельпомени. Театральна афіша повідомляє"

Про матеріал
Презентація до уроку в 5 класі "У царстві Мельпомени. Театральна афіша повідомляє" за підручником Масол Л. М. спрямована на допомогу вчителю при поясненні теми "У царстві Мельпомени". Даний матеріал стане добрим помічником у проведенні цікавих та змістовних уроків мистецтва в 5 класі.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

У царстві Мельпомени. Театральна афіша повідомляє.

Номер слайду 2

Із чого починається театр? З афіші! Адже саме за допомогою афіші — тетрального плаката — ми можемо отримати основну інформацію про виставу задовго до її початку.

Номер слайду 3

Асоціативний кущ «Афіша»Афіша – оголошення про виставу, концерт, лекцію;Афіша – графічна реклама, яка друкується на папері;Афіша – розклеюються на вулицях міста.

Номер слайду 4

Афіша (з франц. — оголошення, прибите до стіни) — вид реклами, оголошення про театральну та циркову виставу або концерт. Афіша, програмка і буклет, які зазвичай гарно ілюстровані, — це своєрідні друковані путівники по театру.

Номер слайду 5

Головним засобом виразності в афіші є композиція. Вона має бути чіткою, лаконічною, виразною. Для цього художник узагальнює, тобто спрощує зображувані образи, відмовляючись від дрібних другорядних деталей.

Номер слайду 6

Афіша, як різновид мистецтва плаката, покликана привертати увагу глядача з великої відстані. Саме тому вона має бути зрозумі­лою з першого погляду. Кольорова гама має посилювати виразність афіші. Тому худож­ник уникає використання великої кількості барв та нюансних кольорових сполучень.

Номер слайду 7

В афіші повідомля­ється:назва і адреса театруназва виставидата вистави

Номер слайду 8

В афіші повідомля­ється:прізвище режисерахудожникхореограф

Номер слайду 9

В афіші повідомля­ється: Дата, часмісце проведення. Головні герої

Номер слайду 10

Текст повинен бути стислим і гармонійно поєднуватися із зображенням, шрифт — відповідати змісту і лег­ко читатися. Великі розміри афіші допомагають швидко й легко прочитати зміст і отримати потрібну інформацію.

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Практичне завдання

Номер слайду 13

поміркуйте:1. Яка роль афіші в популяризації мистецтва театру, музики, кіно?2. Назвіть особливості афіші. Як вона допомагає шанувальникам театру?

Номер слайду 14

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

pptx
До підручника
Мистецтво (інтегрований курс) 5 клас (Масол Л.М.)
Додано
3 лютого
Переглядів
219
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку