20 червня о 18:00Вебінар: Особливості організації навчальної діяльності учнів, що мають розлади аутистичного спектру

Презентація "Винаходи, які придумали діти"

Про матеріал
Ми оточені речами, якими повсякчас користуємося, не замислюючись, звідки вони взялися, хто їх придумав і як вони змінили на краще життя людей. Хіба не цікаво дізнатися, що деякі предмети були придумані дітьми !
Зміст слайдів
Номер слайду 1

ВИНАХОДИ , ЯКІ ПРИДУМАЛИ ДІТИПідготувала: вчитель початкових класів Піско-Радьківської ЗОШ І –ІІІ ступенів Короткова Л. В.

Номер слайду 2

Виявляється, що пластилін винайшла школярка — внучка відомого виробника чистячого засобу для шпалер Клео Маквікера. Воно було призначене для очищення шпалер від вугільного пилу. Дівчинка запропонувала використовувати цей засіб для гри. З його складу прибрали чистячий компонент, додали мигдалеве масло і фарбники.

Номер слайду 3

Ідея створення хутряних навушників для захисту від холоду належить 15-річному американцеві Честеру Грінвуду, який любив кататися на ковзанах і одночасно слухати музику.

Номер слайду 4

Автор ідеї створення снігохода — 15-річний канадець Джозеф-Арманд Бомбардьер.

Номер слайду 5

Шрифт Брайля (рельєфно-точковий тактильний шрифт, призначений для листа і читання незрячими людьми) розробив французький підліток, 15-річний син чоботаря Луї Брайль. Хлопчик був сліпий з 3-річного віку, а за основу свого шрифту узяв «нічний шрифт» капітана артилерії Шарля Барбье, який використовувався військовими того часу для читання донесень в темноті.

Номер слайду 6

Іграшкову вантажівку з кузовом, що відкидається, винайшов і навіть запатентував шестирічний Роберт Петч, що намалював дану конструкцію для того, щоб батько зробив йому таку машинку.

Номер слайду 7

Фруктовий лід – морозиво на паличці – вперше виготовив 11-річний Френк Епперсон.

Номер слайду 8

13-річна школярка Меллорі Кьювмен з міста манчестера, США, винайшла нові ліки від гикавки. До складу нових ліків увійшли звичайні льодяники, цукор і яблучний оцет. Новинка вже отримала назву «Hiccupops».

Номер слайду 9

13-річний Лоренс Рок з Британії заробив 250 тисяч доларів, винайшовши дзвінок, який отримують на свій мобільний телефон господарі будинку в свою відсутність. Лоренс Рок винайшов, по суті, програму, яка зуміла з’єднати sim-карту мобільника господарів і дверний дзвінок.

Номер слайду 10

8-річна Аланна Майерс з Данедіна, штат Флоріда, винайшла засіб для безболісного зняття бинтів. До складу продукту входять мило, лавандове масло і вода. На цю ідею дівчинку наштовхнула необхідність зняття бинтів після виписки з лікарні.

Номер слайду 11

13-річний учень однієї з московських шкіл Дмитро Резников розробив спільно з фахівцями Державного медико-стоматологічного університету унікальну зубну щітку, призначену спеціально для космонавтів, що працюють на орбітальній станції.

Номер слайду 12

10-річна мешканка США Клара Лейзен придумала незвичайне з’єднання азоту, кисню і вуглецю в ході виконання завдання вчителя «Придумай нову молекулу». Саме таке їх взаємне розташування до десятирічного дитяти ніхто ніколи не демонстрував. І, хоча відкриття нової молекули сталося абсолютно випадково, ім’я юної американки стоїть тепер в переліку авторів роботи, опублікованої в науковому журналі.

Номер слайду 13

Використано інтернет-ресурс: https://vgolos.com.ua/news/vynahody-yaki-prydumaly-dity_232568.html. Шаблон выполнен с использованием фигур программы Power. Point автора шаблона: Наталья Николаевна Коломинаучитель математики. МКОУ «Хотьковская СОШ»Думиничского района. Калужской области.

pptx
Додано
6 лютого
Переглядів
808
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку