25 червня о 17:00Вебінар: Онлайн-тести: цікава форма роботи на інтегрованому уроці

Презентація "Як виростити нову рослину без насіння "

Про матеріал
Можна користуватися підручниками та книжками, проте в них потрібно довго шукати необхідну інформацію як вчителю для підготовки до уроку, так і самим учням. Неможливо розповідати про природу і тваринний світ, не показуючи учням картинок і відеозаписів. Кращим способом продемонструвати учням повною мірою весь світ є мультимедійна презентація про навколишній світ.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Як виростити нову рослину без насіння.

Номер слайду 2

Розмноження насінням

Номер слайду 3

{1 FECB4 D8-DB02-4 DC6-A0 A2-4 F2 EBAE1 DC90}Для росту і розвитку рослинам потрібно: світло; тепло; повітря; поживні речовини; вода.

Номер слайду 4

Рослини можуть розмножуватися ще й своїми частинами. Цибулинами Кореневищами Бульбами Живцями

Номер слайду 5

Розмноження цибулинами. Підсніжник;Лілія;Тюльпан;Нарцис;Цибуля.

Номер слайду 6

Формування цибулин здійснюється при довгому дні. При проходженні періоду спокою у цибулинних рослин ростові процеси повністю не зупиняються. І утворюється кілька цибулинок – діток.

Номер слайду 7

Розмноження кореневищами. Півники;Папороть;Конвалія;Сон – трава;М'ята.

Номер слайду 8

Деякі види розмножуються кореневищами (пирій повзучий, м'ята перцева та інші). Кореневища є підземними стеблами, які ростуть горизонтально і мають дрібні плівчасті бурувато-коричневі листочки, бруньки, додаткові корені. Пирій повзучий

Номер слайду 9

Розмноження бульбами Земляна груша;Картопля.

Номер слайду 10

Розвиток та ріст бульб підтримується надходженням до них поживних речовин, які утворюються в листках. Навесні висаджують бульбу у грунт, а восени від кожної рослини збирають десятки нових бульб. Земляна груша (топінамбур)

Номер слайду 11

Розмноження живцями. Дерева;Кущі;

Номер слайду 12

Розмноження рослин з живців (пагінців) - найпопулярніший спосіб вегетативного розмноження. При такому розмножені необхідно створити особливі умови, в яких живці повинні не тільки утворити коріння, але й забезпечити ріст молодої рослини. Смородина

Номер слайду 13

Назвіть зайве слово: Цибулинами розмножаються: тюльпан, нарцис, смородина, часник. Бульбами розмножаються: картопля, лілія, земляна груша. Розмноження кореневищами: м'ята, півники, конвалія, папороть, підсніжник.

pptx
Додано
31 січня
Переглядів
218
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку