Презентація з української мови 2 клас "Читання діалогу за ролями. Ознайомлення зі структурою записки. Розпізнавання слів зі звуками [дж], [дз], [дз'] ."
Презентація з української мови 2 клас Урок 8 "Читання діалогу за ролями. Ознайомлення зі структурою записки. Розпізнавання слів зі звуками [дж], [дз], [дз'] ."
Читання діалогу за ролями. Ознайомлення зі структурою записки. Розпізнавання слів зі звуками [дж], [дз], [дз']. Написання відповіді на запитання за змістом прочитаного тексту. Досліджую звуки і букви, склад, наголос. Українська мова, 2 клас. Урок 8
Номер слайду 2
Пролунав дзвінок, Починається урок. Наші вушка на маківці. Очі ширше відкриваємо,Слухаємо і запам'ятовуємо. Ні хвилини не втрачаємо.
Номер слайду 3
Сьогодні під час уроку пропоную вам вирушити у похід. Готові? Тоді вперед!— Як називають учасників походу? (Туристи.)— Перетворюємося на туристів.— Хто з вас уже брав участь у походах? Що вам запам'яталося?
Номер слайду 4
— Щоб туристам було зручно та небезпечно у поході, необхідно дотримувати деяких правил. Прочитайте їх.— Запишіть їх у зошиті.— Підкресліть слова, у яких є подвоєння приголосного звука.— Як подовжені м'які приголосні звуки позначаються на письмі?— Як їх позначаємо у звукових схемах?— Сьогодні на вас чекають випробування для справжніх туристів.
Номер слайду 5
Випробування перше. Звуковий аналіз слів— Виконайте звуковий аналіз слів за варіантами:1-й варіант — слово багаття;2-й варіант — слово сміття;3-й варіант — слово завдання. Самоперевірка
Номер слайду 6
Випробування друге. Гра «Доміно»
Номер слайду 7
Випробування третє. Каліграфічна хвилинка10 вересня. Класна робота. Тт тт туристи. Туристи вирушили у похід.
Номер слайду 8
— Іноді туристи залишають одне одному записки. Чи знаєте ви, як правильно її скласти?— Сьогодні ми ознайомимося зі структурою записки, читатимемо діалог за ролями, а також навчимося розпізнавати слова зі звуками
Номер слайду 9
Випробування четверте. Робота з помагатором туристів (підручником)(с. 16, вправа 1). — Разом із сусідом чи сусідкою по парті прочитайте за особами розмову Ґаджика і Родзинки.— Що одержала Родзинка?— Якою була записка?
Номер слайду 10
Виконання вправ 2-4.— Родзинка пропонує і вам прочитати записку Оленки.— Що не так у ній? (Є помилки.) Назвіть їх.— Про що повідомляється в записці?— Перечитайте записку. З чого вона починається? (Із привітання до Родзинки.)— Що написано далі? (Повідомлення.)— Чим завершується записка? (Підписом, який указує на того, хто її писав.)— Ми розглянули послідовність написання записки, запам'ятайте її.
Номер слайду 11
Випробування п'яте. Зарядка для туристів. До річки швидко ми спустилися. (Крокують на місці.)Нахилилися та вмилися. (Нахиляються, імітуючи вмивання.)Побачили камінці — потримали у руці. (Перекладають уявний камінець у руках.)Потім кинули у воду. (Кидають уявний камінець.)Перестрибнули колоду. (Стрибають уперед — назад.)Потім будемо пірнати. (Імітують плавання.)Треба кисню нам набрати. (Вдихають, видихають.)
Номер слайду 12
Випробування шосте. Фотозвіт— Дуже часто туристи беруть із собою цей предмет. Відгадайте, про що йдеться. Сніг зимою, сонце літом,Поле, що чарує цвітом, —Все на чіп він зберігає —Дуже добру пам'ять має!— Так, правильно! Це фотоапарат.— Навіщо його беруть туристи?— Хто має досвід фотографування? Що ви полюбляєте фотографувати більше?— Створіть власний фотоапарат із цеглинок LEGO.
Номер слайду 13
Бджола, джміль, ґедзь.
Номер слайду 14
Випробування сьоме. Журнали для туристів. Виконання вправи 7 (с. 18).— Чи необхідно туристам читати різноманітну літературу?— Навіщо?— Читалочка пропонує нам познайомитися з журналом «Джміль», який сама любить читати. — Послухайте, про що вона дізналася з цього журналу.
Номер слайду 15
Гра «Чомучки»
Номер слайду 16
Випробування восьме. Інтерв'ю
Номер слайду 17
Випробування дев'яте. Повернення з походу— Чи сподобався вам наш похід?— Що нового ви дізналися?— Яких комах зустріли?— Які цікаві кадри зробили за допомогою фотоапарата?— Скільки звуків позначають буквосполучення дж, дз?— Яку послідовність написання записки слід пам'ятати?
Номер слайду 18
— Розкажіть про те, що вдалося, яка робота була найцікавішою, найважчою, яку б роботу хотіли зробити ще раз. Чи є бажання вирушити у наступний похід?
Номер слайду 19
Домашнє завдання. С. 17, впр. 4; повторити правила.( Записати записку Оленки в зошиті без помилок.)