Презентація "Закріплення й узагальнення мовленнєвих умінь, пов'язаних з уживанням числівників"

Про матеріал

Урок - КВК

Мета: узагальнити і систематизувати знання учнів про чисельник як частину мови; закріпити вміння правильно вимовляти числівники, передбачені програмою; формувати навички практичного застосування теоретичних знань; розвивати орфографічну пильність, усне і писемне мовлення через твір есе; виховувати інтерес до навчання, почуття взаємодопомоги, вміння працювати в команді, аргументовано відстоюючи власну думку, зміцнювати віру у свої сили в кожної дитини незалежно від її здібностей, сприяти підвищенню саморозвитку, самоцінки, підготовки до дорослого життя.

Обладнання:

Для учителя: медіа-проектор, презентація уроку, структурно логічна схема.

Для учнів: різнорівневі картки для самостійної роботи , різнокольорові фішки, тренажери, аркуш оцінювання команд, картки настрою.

Тип уроку: Узагальнення і систематизації знань. Урок КВК.

Предмет: Українська мова

Клас: 4

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

1.Організаційний момент

Номер слайду 3

ІІ. Ознайомлення з типом уроку. 1. Вправа Банани

Номер слайду 4

2.Фронтальне опитування.

Номер слайду 5

Мета уроку узагальнити і систематизувати знання учнів про чисельник як частину мови; закріпити вміння правильно вимовляти числівники, передбачені програмою; формувати навички практичного застосування теоретичних знань; розвивати орфографічну пильність, усне й писемне мовлення через твір есе; виховувати інтерес до навчання, почуття взаємодопомоги, вміння працювати в команді, аргументовано відстоювати власну думку, зміцнювати віру у свої сили в кожної дитини незалежно від її здібностей, сприяти підвищенню саморозвитку, самооцінки, підготовки до дорослого життя

Номер слайду 6

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності учнів: Перевірка д/з; Вправа «Аукціон знань»; Методичний прийом «Карусель»; Гра «Впіймай числівник».

Номер слайду 7

ІV. Основна частина уроку: 1.Представлення команд 3 б.

Номер слайду 8

2. Коментоване письмо 3б.

Номер слайду 9

Двана́дцять, тринбдцять, одинбдцять, чотирнбдцять, шістнбдцять, п’ятсо́т, шістсо́т,вісімсо́т,дев’ятсо́т

Номер слайду 10

Каліграфія письма

Номер слайду 11

3. Вибірковий диктант 3б.

Номер слайду 12

Фізкультхвилинка

Номер слайду 13

2б. 100 рона  100 ляр    пі 100 лет 4. Хто кмітливіший?

Номер слайду 14

5.Словниковий диктант Д В А Н М І Н А Д Ц С И Р Т Я І Д О Т Ь В 5б.

Номер слайду 15

6. Мовно-логічна вправа «Здивуй клас». Робота в групах. 3б.

Номер слайду 16

7.Творчі завдання-найкращі сподівання 5б. 1.Визначення теми есе. Прийом «Кубування». 2. Збір інформації: а) створення асоціативного куща; б) вправа «Ми-художники».                       1 2 3

Номер слайду 17

Білий – відкритість Чорний – депресія Сірий – смуток Червоний – наполегливість Рожевий – дружелюбність Коричневий – надійність Жовтий – радість життя, добро б) вправа «Ми-художники»: 3. Аналіз інформації. 4.Виявлення власної точки зору.

Номер слайду 18

8. Конкурс веселих задач 1 б.

Номер слайду 19

Самостійна робота Завдання: від поданих кількісних числівників утворити порядкові за зразком: Дев’ять – дев’ятий Один – три – сорок – сто – вісім – чотирнадцять – двадцять – тридцять один –

Номер слайду 20

V. Підсумок уроку. Підсумок гри. Оцінення

Номер слайду 21

Підсумок гри. Оцінення

Номер слайду 22

VІ. Домашнє завдання.

Номер слайду 23

Дякую за увагу!

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Гузенко Лариса
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
ppt
Додано
20 липня 2018
Переглядів
2954
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку