Читаю оповідання про дітей. Урок 99 Знаєш, як битися, навчись, як миритися. Дженніфер Мур-Маллінос «Вирішуємо конфлікти» (с.139-141)
Номер слайду 2
Організація класу Знову день почався, діти,Всі зібрались на урок. Тож пора нам поспішити —Кличе в подорож дзвінок.
Номер слайду 3
Читацька розминка. Робота над чистомовкою. На-на-на — сіла горличка одна. Но-но-но — сонце загляда в вікно. Не-не-не — вранці не буди мене. Ни-ни-ни — дочекалися весни. Ні-ні-ні — сонце у вікні.
Номер слайду 4
Читацька розминка. Робота над скоромовкою. Сів шпак на шпаківню,Заспівав шпак пісню півню:— Ти не вмієш так, як я,Так, як ти, не вмію я.
Номер слайду 5
Мотивація навчальної діяльності Робота над ребусом ,,,,, Ф ТКонфлікт
Номер слайду 6
Слово про слово. Конфлі́кт — зіткнення протилежних інтересів і поглядів, напруження і крайнє загострення суперечностей, що призводить до активних дій, ускладнень, боротьби, що супроводжуються складними колізіями; ситуація, в якій кожна зі сторін намагається зайняти позицію несумісну з інтересами іншої сторони.
Номер слайду 7
Слово про слово. Оповідання - невеликий за обсягом прозовий твір, у якому зображувалась одна подія з життя одного, або двох сформованих персонажів.
Номер слайду 8
Повідомлення теми та завдань уроку. Ми будемо вдосконалювати навички свідомого, виразного читання.
Номер слайду 9
Вправа « Передбачення » Як ви гадаєте, про що сьогодні ми будемо читати оповідання ?
Номер слайду 10
Прочитай правильно Конфлікт , скейтборд, пандус.'''
Номер слайду 11
Слово про слово. Скейтбо́рд (англ. skateboard, від to skate — «ковзатися» і board — «дошка», за зразком surfboard[1]; скорочено — скейт) — дошка на чотирьох колесах для скейтбордингу — ковзання на дошці. Має спеціальну конструкцію підвіски коліс, що забезпечує при маневруванні поворот в ту чи іншу сторону. Щоб їхати на скейтборді треба відштовхуватися однією ногою від землі, в той час як інша стоїть на дошці. Панду́с (фр. pente douce — «пологий схил»), також рампа — прямокутна або криволінійна в плані полога похила доріжка, яка з'єднує дві горизонтальні поверхні різного рівня, зазвичай для забезпечення переміщення колісних транспортних засобів з однієї на іншу.
Номер слайду 12
Номер слайду 13
Номер слайду 14
Номер слайду 15
Номер слайду 16
Номер слайду 17
Дайте відповіді на питання- Хто дійові особи оповідання ?- Чим брати схожі ?- Чим різняться?- Чому Мак не пішов відразу із братом до парку?- Що сталося із Маком в парку? Чому?- Яку проблему порушено в оповіданні?
Номер слайду 18
Аналіз творурозповідь про один прикрий випадок з братами-близнюками. Головна думка оповідання: вчитися не провокувати конфлікти. Мета: Застерегти дітей не провокувати конфліктні ситуації, заклик бути доброзичливими. Тема:
Номер слайду 19
Складання плану оповідання. План. Мак і Зак –брати-близнюки. Зак у парку. Конфлікт з дітьми. Мак прийшов у парк. Мака побили. Обіцянка не провокувати конфлікти.
Номер слайду 20
Характеристика хлопчиків. Мак1. Дружелюбний, мирний.2. Відповідальний.3. Старанний.4. Наполегливий у досягненні мети.5. Спокійно переносить невдачі та намагається долати їх.6. Правдивий.7. Неконфліктний. Зак. Галасливий, нечемний. Не був щедрим. Хитрий. Зухвалий. Наполегливий у досягненні мети. Хвалькуватий. Забіяка. Нечуйний. Не визнає свою провину. Нещирий. Усвідомлення та визнання своєї вини. Перевір себе. Перевір себе
Номер слайду 21
Закріплення вивченого Робота над прислів’ями. Знаєш, як битися,- добра відповідь. На добрий привіт - навчись, як миритися.
Номер слайду 22
Назви головних героїв оповідання. Чому хлопчики-близнюки не схожі?Поясни ти справді думаєш ,що Зак зрозумів свою провину. Придумай як змінити події в оповіданні, щоб Мак не постраждав. Запропонуй як можна було б уникнути конфлікта. Поділися , що ти відчуваєш, коли дізнався про те , що невинний хлопчик постраждав. Куб «Блума»
Номер слайду 23
Домашнє завдання Читати с.139-141
Номер слайду 24
Рефлексія У мене все вийшло. Зрозумів , але не все. Нічого не зрозумів
Номер слайду 25
Список використаних джерел. Література:1.Інтернет-ресурсиhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9 A%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%BB%D1%96%D0%BA%D1%82 https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9 E%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8 F https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BA%D0%B5%D0%B9%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B4 https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9 F%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%83%D1%81