Приклади завдань і вправ з електронного навчального курсу
Задання з використанням інформаційно-комунікаційних та музейно-педагогічних технологій
Приклади завдань і вправ з електронного навчального курсу
Задання з використанням інформаційно-комунікаційних та музейно-педагогічних технологій
Завдання. Висловте своє бачення проблеми на форумі.Запишіть правильно відредаговане речення. Створіть мультимедійну презентацію за поданим відеороликом.
Завдання.Випишіть сполуки, що не порушують норм української літературної мови.
Я була купила квиток до театру, але прийти на виставу не змогла; Луги, струшуючи росу, розляглися співами солов’їв; Готуючись до іспитів, увесь матеріал має бути повторений; Визирнувши у вікно, на вулиці йшов дощ; Підприємці завжди співставляють витрати і прибутки; пробачте друзів; Меблі коштують біля пʼяти тисяч гривнів; Нами було обговорено три важливих питання; Мені болить майбутнє нашої молоді; зраджувати принципи; наводити докази; листати журнал; називати по імені; не приніс гроші; завідуючий бібліотекою; покарати за брехню; призначити заступником директора Іванченко Ігора Сергійовича; Працюватиму на об'єкті до одинадцяти годин; Лікування триватиме менше двох тижнів; наглі зміни в суспільстві; Готуючи вечерю, я слухаю новини по радіо; Я купив цього собаку ще будучи цуценям; Ми розмістилися на добре вимощеному возі свіжою травою; відстаючий учень; стоячі в тролейбусі пасажири; плакуча верба; ходяча енциклопедія; Корній, овіяний весняним вітром, тепер виношував новий задум; А відноситься до В; відноситися до неї з повагою;
Стаття в шкільну газету
Мета: активізувати отримані знання з мовної культури; познайомити з основними характеристиками культурного мовлення; виробити уміння застосовувати їх у житті; розвивати усне мовлення студентів, уміння працювати самостійно й колективно; виховувати культуру мовленнєвого спілкування.
Методичні рекомендації: перегляньте відео експрес-уроку з Олександром Авраменком, запамʼятайте порати щодо удосконалення власного мовлення; напишіть статтю в газету „Як боротися з суржиком”. Укладіть словничок правильного вживання ( додайте до свого мовного портфоліо).
Завдання:
1. Перегляньте відеоурок з культури мовлення О. Авраменка та напишіть статтю в газету „Як боротися з суржиком”.
2. Укладіть словничок правильного вживання (додайте до свого мовного портфоліо).
Форма подання: електронна (файли з результатами роботи завантажуйте у текстовому форматі Word (файл з розширенням .doc)).
Термін виконання: 10 днів.
Критерії оцінювання: стаття оцінюється в 12 балів. Перегляньте у вступі до курсу критерії оцінювання письмових робіт
„Відеоінтерв’ю”
Завдання:
Матеріал телеперадачі.
Інтерв’ю на вулиці.
Проектна діяльність «Мова єднає українців”
Завдання:
Флешролик
ООбговорення на форумі
Дидактична гра
Перейдіть за посиланням та пограйте в гру „Перший мільйон”
Режим доступу: http://LearningApps.org/display?v=py6vqsv2301
Зразок завдання дидактичної гри