Ранкова зустріч для 1 класу НУШ "Осінні зміни у природі. Народний календар жовтня"

Про матеріал

Формувати вміння спостерігати за осінніми змінами в природі. Збагачувати і розвивати мовлення учнів, позитивну атмосферу, виховувати любов до природи рідного краю.

Перегляд файлу

КРИВОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №84

 

 

РАНКОВІ ЗУСТРІЧІ

 

«Осінні зміни у природі. Народний календар жовтня»

 

 

ПІДГОТУВАЛА

ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

РЯБУШКІНА ОКСАНА ВАЛЕРІЇВНА

 

 

РАНКОВА ЗУСТРІЧ

 

Тема: Осінні зміни у природі. Народний календар жовтня.

Мета: Формувати вміння спостерігати за осінніми змінами в природі. Збагачувати і розвивати мовлення учнів, позитивну атмосферу, виховувати любов до природи рідного краю.

 

Хід заняття

 І.  Організаційний момент.

 

  1. Добрі побажання сонячного дня у дружньому колі. Перший учень тримає «сонечко» (малюнок, іграшка) і каже «Я бажаю всім сонячного дня у будь яку погоду». Кожен учень передаючи по колу «сонечко» висловлює свої побажання. В кінці кола всі разом кажуть : «Сонячного всім дня!»

 

  1. Вітання.

 

  • Діти, давайте встанемо у колону і утворимо коло, ліву руку покладемо на плече сусіда спереду, а праву руку витягнемо в праву сторону.
  • Ми утворили з вами сонечко.
  • Побажаємо всім гарного настрою із словами:

 

Разом з сонечком встаємо ми.

На ранкову зустріч в школу поспішаємо.

Поділившись настроєм своїм,

Ми частинку серця друзям залишаємо.

            Другу руку простягни

І міцніше обніми,

            Подаруй йому тепло своїх долонь.

            З добрим ранком привітай,

Добра й щастя побажай.

            Щоб міцнішим стало наше дружне коло.

 

 

ІІ. Календарна інформація дня.

  1. День тижня, число, місяць, рік, події дня.

 

  1. Фенологічні спостереження:

 

- Яка температура повітря?

- Про що свідчить стан неба?

- Чи були опади?

- Який характер вітру, його напрямок?

- Чи відбувалися інші природні явища цього дня?  

- Як змінюється тривалість дня і ночі восени?

 

3. Руханка «Чарівний мішечок». Дістаньте із чарівного мішечка кольоровий осінній листочок і знайдіть спільника за кольором листочка.

 

 

III.  Повідомлення

Давайте разом повторимо тему, над якою працюємо?

 

  • Поміркуємо разом, чому жовтень жовтнем назвали?
  • А що ми знаємо про зміни у природі в жовтні?

 

1. Міркувалки на стільці автора?

2. Запитання учнів до автора.

3. 3а бажанням доповнення учнів.

 

IV. Інформаційний дайджест дітей про народний календар жовтня.

 

V.  Ігри на закріплення теми ранкової зустрічі.

1. Гра «Що зайве?» Відповідають так чи ні.

2. Гра «Чи буває в жовтні?» Якщо такі явища бувають, то діти плескають в долоні, якщо ні – тупають ногами.

3. Дидактична гра «Осінні кольори».

- Знайдіть кольори, які є у жовтня.

 

VI. Підсумок.

- Дізналися ви про щось нове?

- Чи отримали радість від здобутих знань?

- Бажаю вам сьогодні успіхів і гарного настрою.

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Маслієнко Лариса
    Дякую за підказки .
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
30 червня 2018
Переглядів
4533
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку