До вашої уваги розробка ранкової зустрічі у 1 класі (на основі нового Державного стандарту початкової освіти НУШ) до тижня "Мої улюблені книги". Сподіваюсь, що вона стане вам у нагоді. Шевчук Дарія Юріївна
Розробка ранкової зустрічі до тижня
«Мої улюблені книги»
Вітання
(Діти по черзі передають сонечко, вітаються з ним та кажуть який у них настрій).
Групове заняття
н |
ж |
К |
и |
а |
к |
Назви казок: Вовк і семеро козенят, Червона Шапочка, Гуси-лебеді, Колобок, Маша і Ведмідь, Білосніжка і сім гномів, Бременські музики, Дюймовочка, Попелюшка, Курочка Ряба.
Ілюстрації:
Обмін інформацією
Обговорення української народної казки «Їжачок та дівчинка».
Жив собі у лісі маленький їжачок. Була у нього своя хатинка. Збирав він яблучка, грибочки, ягоди. Тільки було йому дуже самотньо.
От одного разу вирішив він знайти собі друзів. Вийшов він із хатинки та й пішов до лісу. Блукав їжачок дуже довго, але тільки ніхто не захотів з ним товаришувати. Лисичка сказала, що він дуже колючий. Зайчик сказав, що їжачок швидко не бігає, а ведмідь зовсім не захотів з ним розмовляти. Розплакався їжачок та й пішов собі стежкою.
Ішов він, ішов та й дійшов до людського саду. Бачить, а там яблучок долі багато-багато нападало. От їжачок і подумав: «Назбираю я яблучок собі додому». Тільки почав збирати, аж раптом почув тріск сухої гілки за спиною.
Коли їжачок обернувся, побачив маленьку дівчинку і дуже злякався. Але дівчинка й не збиралася кривдити його. Вона допомогла назбирати яблучок їжачкові на голочки. Він дуже зрадів і запропонував дівчинці погратися. Довго вони гралися, доки дівчинку не покликала мати. Але перед тим, як піти, дівчинка запропонувала їжачкові свою дружбу, і запросила завтра до саду погратися. Їжачок дуже зрадів і погодився.
Коли він прийшов додому, ще довго не міг заснути. Все лежав і мріяв, як завтра вони будуть бавитись.
І відтоді вони зустрічалися кожного дня і гралися в садку. Ось так наша маленька тваринка назбирала собі яблучок на зиму, а найголовніше — знайшла собі справжнього друга.
Гра «Поділись з другом».
Вчитель починає ділитися з учнем, який стоїть справа, на вушко, яка казка йому найбільше подобається. І так далі по колу. А потім діти називають казки, які вони почули. Перед самою грою дати дітям завдання: обов’язково треба запам’ятати, яка казку називав твій сусід.
Вправа «Закінчи речення».
Щоденні новини.