Розробка уроку на тему «КОНТРОЛЬНА РОБОТА №1.»

Про матеріал
Розвивальна та виховна мета: розвивальна: розвивати вміння правильно розподіляти час, застосовувати набуті знання для розв’язання практичних завдань; виховувати самостійність, почуття відповідальності, впевненості у своїх знаннях.
Перегляд файлу

10 клас

 

Урок №30

 

Дата:

 

КОНТРОЛЬНА РОБОТА №1.

 

Очікувані результати НПД: учні вміють розв’язувати тестові завдання різних рівнів складності, знаходити та аналізувати інформацію за картами атласу.

Розвивальна та виховна мета: розвивальна: розвивати вміння правильно розподіляти час, застосовувати набуті знання для розв’язання практичних завдань; виховувати самостійність, почуття відповідальності, впевненості у своїх знаннях.

Тип уроку: урок контролю, коригування та оцінювання знань, умінь, навичок.

Обладнання: атласи, роздавальні матеріали із завданнями.

 

Хід уроку

 

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

 

II. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ТА ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ

 

ІІІ. ЕТАП ПЕРЕВІРКИ ЗНАНЬ

 

І варіант

І рівень

 

1. УкажітьхарактернуознакугеографічногоположеннябільшостікраїнЄвропи.

А Віддаленівіднайважливішихсировинних баз;

Б розташованіпоблизурайонів, де не припиняютьсявоєнніконфлікти й війни;

В маютьвигіднеприморськеположення;

Г розташовані в межах помірного й тропічногопоясів.

 

2. Які з переліченихкраїнивходятьдо складу Європейського Союзу?

А Сербія, Чорногорія, Македонія;  Б Білорусь, Молдова, Україна;

ВЛитва, Латвія, Естонія;   Г Ісландія, Норвегія, Швейцарія.

 

3. Укажітькраїниізнайменшимипоказникамигустотинаселення в Європі.

А Нідерланди, Польща;   Б Франція, Болгарія;

ВШвейцарія, Білорусь;   Г Ісландія, Росія.

 

4. Яка особливістьхарактерна для територіальноїорганізаціїгосподарстваІндії?

А Концентраціявиробництва в межах столичноїагломерації;

Б наявністьдекількохвзаємопов’язанихміж собою потужнихекономічнихцентрів;

В зосередженнявиробництвапоблизу кордону з Китаєм;

Г зосередженнядобувноїпромисловості на півночі, переробноїпромисловості на півдні.

 

5. Якірелігіїнабулипоширення в Японії?

А Християнство, буддизм;   Б іслам, іудаїзм;

В буддизм, синтоїзм;    Г індуїзм, іслам.

 

6. Яке твердження правильно характеризує одну з особливостейдемографічнихпроцесів у більшостікраїнАзії?

А Високачастка людей похилоговіку; Б низькітемпиурбанізації;

В природнескороченнянаселення;  Г високийприроднийприріст.

 

ІІ рівень

 

7. Установітьвідповідністьміжморськими портами та країнами

1 Ліверпуль, Ґлазґо, Брістоль    АІспанія

2 Гамбург, Любек, Кіль     БВелика Британія

3 Барселона, Валенсія, Тарраґона   ВІталія

Г Німеччина

 

8. Установіть відповідність країною та її економічним типом (підтипом).

1 Країна нової індустріалізації   А Узбекистан

2 Нафтодобувна країна     Б Південна Корея

3 Країна «ВеликоїСімки»    В Бруней

Г Японія

 

ІІІ рівень

 

9. Оберіть три країниАзії, які належать до розвинених:

1. Кіпр   2. Китай   3. Індія   4. Японія

5. Індонезія 6. Ізраїль   7. Туреччина.

 

10. Розкрийтезмістпоняттяджентрифікація.

 

ІV рівень

 

11. Охарактеризуйте основнічинники, щосприялишвидкомуекономічномузростанню Китаю.

 

ІІ варіант

І рівень

 

1. Які з переліченихкраїни НЕ входятьдо складу Європейського Союзу?

А Чехія, Словенія, Мальта;  Б Польща, Угорщина, Словенія;

В Австрія, Швеція, Ірландія.  Г Андорра, Боснія і Герцеговина,Сан-Марино;

 

2. Укажітькраїниізнайвищимипоказникамигустотинаселення в Європі.

А Україна, Білорусь;   Б Монако, Мальта;

В Угорщина, Румунія;   Г Словенія, Португалія.

 

3. В якихкраїнахчасткавиробництваелектроенергії на АЕС є найбільшою?

А Фінляндія, Швеція;   Б Франція, Україна;

В Німеччина, Іспанія   Г Білорусь, Молдова.

 

4. Оберітькраїни з найбільшоючасткоюсферипослуг у створенні ВВП.

А Китай, Індія;    Б Японія, Сінгапур;

В СаудівськаАравія, ОАЕ;  ГТаїланд, Малайзія.

 

5. Якірелігіїнабулипоширення в Індії?

А Християнство, буддизм;  Б іслам, іудаїзм;

В буддизм, синтоїзм;   Г індуїзм, іслам.

 

6. Яке твердження правильно характеризує одну з демографічнихособливостейбільшостікраїнАзії?

А Депопуляція;    Б високасереднятривалістьжиття;

В старіннянаселення;   Г багатонаціональний склад.

 

ІІ рівень

 

7. Установітьвідповідністьміж центрами туризму та країнами.

1 Кельн, Дюссельдорф    АУгорщина

2 Бухарест, Брашов    БНімеччина

3 Осло, Берген     ВНорвегія

Г Румунія

 

8. Установіть відповідність країною та її економічним типом (підтипом).

1 Країна з перехідноюекономікою  АУзбекистан

2 Нафтодобувнакраїна    БМалайзія

3 Розвиненакраїна    ВОАЕ

Г Ізраїль

 

ІІІ рівень

 

9. Оберіть три країниАзії, яківідносять до новихіндустріальнихкраїн.

1. Північна Корея  2. ПівденнаКорея 3. Японія   4. Філіппіни

5. Малайзія   6. Казахстан   7. Монголія.

 

10. Розкрийтезмістпоняттярурбанізація.

 

ІVрівень

 

11. Охарактеризуйте основнічинники, щосприяютьшвидкомуекономічномузростаннюІндії.

 

ІV. ПІДСУМОК УРОКУ. РЕФЛЕКСІЯ

 

V. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

Повторити §§ 1-26.

Випереджальне (окремимучням). Провести дослідження та скластиповідомлення про формуваннята життяукраїнськоїдіаспори вАвстралії.

 

1

docx
Додано
6 квітня 2020
Переглядів
1314
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку