План-конспект уроку
з англійської мови
для 6 класу
Урок № 77
Тема. Моя школа.
Мета: Ознайомити з новим лексичним матеріалом за темою. Удосконалювати техніку читання. Розвивати комунікативні вміння учнів. Виховувати поважне ставлення до школи та навчання.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи , для роботи в парах .
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1.Привітання.
Т: How are you today?
Ps: We are fine, thank you!
2.Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we are going to start the new topic — «School Life» and speak about different schools and school things. But first let's discuss the results of the test.
3.Обговорення результатів контрольної роботи.
Учитель підводить підсумки: повідомляє, які завдання було виконано успішно, а які — неправильно, та пояснює складні моменти. Якщо учні мають запитання стосовно завдань контрольної роботи, вчитель відповідає на них. Учні виконують роботу над помилками.
4.Уведення в іншомовну атмосферу. Brainstorming.
Метод «Мозкового штурму».
Т: What words do you associate with the topic «School Life»?
Учитель креслить схему на дошці, учні підказують йому слова.
Teacher, marks, subjects, tests, school life, classrooms, exams, holidays, classmates.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Redding1. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 128).
1) Етап підготовки до читання.
а)Впр. 1 (с. 128).
Учні працюють у парах. Ставлять один одному запитання, подані в таблиці, та відповідають на них.
б)Бесіда в режиміT – P1 – P2 …
Т: Look at the picture on page 129. Who can you see? Where is the girl? What things are there in the classroom?
в)Презентація нового лексичного матеріалу теми.
Учні отримують картки, на яких — нові слова тексту та їхній переклад. Завдання учнів — самостійно дібрати визначення до слів. Потім учитель називає слова англійською мовою, а учні перекладають їх українською.
M Match the words with their translation. |
|
1) hinges |
а) ряди |
2) nailed |
b) окремий |
3) rows |
c) шарніри |
4) separate |
d) прибитий цвяхом |
5) tip up |
e) піднімати |
Т: Now write these words down into your vocabularies.
Учитель просить учнів записати нові слова з перекладом у словничок.
2.Етап читання.
Т: Let's read the text and complete the table.
Учні самостійно читають текст і заповнюють таблицю, впр. З (с. 129).
3.Етап перевірки розуміння змісту тексту.
a)Бесіда за таблицею.
Т: What were the desks/pencils/blackboard/chalk/children like in Anna's new/old
school?
б)Гра «Correct Your Friend».
Учні працюють у парах: по черзі висловлюють неправильні твердження за текстомвпр. 2 (с. 128) і виправляють один одного.
P1 Anna didn't pay attention to the desks in the new school.
P2: That's wrong! The desks caught her attention. The desk was the only thing that wasdifferent.
P1: That's wrong! The desk was not the only thing that was different etc.
2. Активізація JIOтеми.
1)Впр. 4 (c. 129).
Учні в парах звертаються один до одного із запитаннями, поданими у вправі, та дають усні відповіді на них.
2)РЗ, впр. 1 (с. 71).
Учні знаходять й обводять назви шкільних речей. Потім письмово складають із ними речення.
3)Гра «De-vowelledWords».
Учитель роздає картки зі словами, в яких пропущено голосні . Учні в параx заповнюють пропуски в словах, потім по черзі називають слова по буквах.
Complete the words with the vowels.
1) L__ С___ __ М |
|
Я) G __MN__ Z__ __M |
М |
3) BL_СКВ______D |
RD |
4) Т___ ___СН___ R |
|
5) F_RM |
|
6) SCH_ ___ L |
|
7) D_SK |
|
8) СН_LK |
|
3. Перевірка домашнього завдання.
Наприкінці уроку вчитель збирає робочі зошити та перевіряє правильність виконання завдання.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1)РЗ, впр. 2 (с. 71), письмово.
2)РЗ, впр. З (с. 72), письмово.
3)РЗ, впр. 4 (с. 72), письмово.
Summarizing2. Підведення підсумків уроку.
Бесіда в режимі Т-Р- Р- Р.
Т: What topic were we discussing today? Name one thing you like about your school.
Учні ланцюжком дають відповіді та запитання.