Розробка уроку: "Робота з електронною поштою та пошуковими мережами"

Про матеріал

Електронна пошта – це комунікація з іншими людьми, вміння правильно спілкуватися в соціальних та пошукових мережах може принести приємний результат. Використовуючи пошукові мережі не забувайте про авторське право кожної людини.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Тема уроку: Робота з пошуковими мережами та електронною поштою

Номер слайду 2

Ну що таке, здавалось лист?Паперу аркуш, повний літер,Написаних комусь колись,Перелетівши наче вітер. За день, за два на сотні верст. Його чекають наче гостя,Йому радіють, мов збулося. Одне з простих земних чудес…

Номер слайду 3

Як ви вважаєте, що таке електронна пошта?

Номер слайду 4

Електронна пошта – це комунікація з іншими людьми. Перш ніж відправити лист електронною поштою, треба його прочитати і запитати себе, як би ви відреагували, отримавши такого листа.  

Номер слайду 5

E-mail (Electronic mail) — електронна пошта — електронний аналог звичайної пошти.  Електронна пошта, або, як її ще називають, E-mail (від англ. electronic - електронна, mail - пошта) - служба Інтернету для передачі текстових повідомлень та прикріплених до них файлів у вигляді листів.

Номер слайду 6

Які операції можна виконувати за допомогою електронної пошти?

Номер слайду 7

Які операції можна виконувати за допомогою електронної пошти? надсилати повідомлення (листи); отримувати листи на власну електронну скриньку; відповідати на листи автоматично, використовуючи їхні адреси; розситити копії листа відразу декільком адресатам; переправляти отриманий лист за іншою адресою; використовувати замість адреси (числових або доменних імен) логічні імена; створювати кілька підрозділів поштової скриньки для різного роду кореспонденції;включати в листи файли (текстові документи, графічні зображення, музичні файли тощо).

Номер слайду 8

Електронна поштова скринька — це область пам'яті на одному з мережних комп'ютерів поштового сервера.

Номер слайду 9

Щоб користувач міг надсилати й одержувати електронні повідомлення, на його комп'ютері слід встановити програмне забезпечення клієнта електронної пошти. Існують різні поштові програми, які мають різні можливості й призначені для роботи в різних ОС. Які, на ваш погляд, Web-браузери найкращі?

Номер слайду 10

1. Google;2. Opera;3. Mozilla Firefox;4. Internet Explorer

Номер слайду 11

Протоколи електронної пошти. SMTP (Simple Mail Transfer Protocol) — простий протокол передачі пошти, призначений для відправлення повідомлень. Відправлені користувачем повідомлення надходять на SMTP-сервер провайдера, який обробляє вихідну пошту. РОР3 (Post Office Protocol) — протокол поштової служби, призначений для вхідних повідомлень. Згідно з цим протоколом поштові сервери одержують і зберігають електронні повідомлення у поштових скриньках.ІMAP (Internet Message Access Protocol) — протокол Інтернету для доступу до повідомлень — служить для обробки вхідних повідомлень, що мають текстовий і HTML-формат. Підтримка HTML розширює можливості електронної пошти, забезпечуючи обробку мультимедійної інформації. Провайдер послуг Інтернету для роботи з електронною поштою мас, як правило, два сервери — SMTP і РОР3. Сервер SMTP відповідає за відправлення повідомлень, а сервер РОР3 — за їх прийняття.

Номер слайду 12

Які ви знаєте переваги електронної пошти, а ніж звичайної?

Номер слайду 13

• електронною поштою повідомлення в більшості випадків доставляються набагато швидше, ніж звичайною;• коштує це дешевше;• для відправлення листи декільком адресатам не потрібно друкувати його в багатьох екземплярах, досить один раз ввести текст у комп'ютер;• якщо потрібно перечитати, виправити отриманий або складений вами лист або використати цитати з нього, це зробити легше, оскільки текст уже знаходиться в машині;• зручніше зберігати велику кількість листів (файлів) на диску, ніж у шухляді столу;• пошук необхідної інформації в листах;• заощаджується папір.

Номер слайду 14

Порівняльна характеристика звичайної і електронної пошти: Кинути конверт до поштової скриньки. Поштова скринька адресата. Поштова скринька замкнена на ключ. Конверт а адресою одержувача. Лист, написаний відомою мовою. До конверта вкладені фото та листівки. Взяти лист із поштової скриньки

Номер слайду 15

Електронна пошта: Відправити лист на SMTP - cepвер. Обліковий запис (account) на серверіІм'я та пароль користувача. Адреса електронної пошти одержувача. Вид кодування. Вкладені файли. Одержання листів, що накопичуються

Номер слайду 16

Назвіть правильні твердження: Електронна поштова скринька може створюватися на сайті Інтернет – провайдера. Один і той самий електронний лист можна відправити одночасно декільком адресатам. Для того. Щоб отримати електронного листа, і відправник, і одержувач повинні одночасно встановити сеанс зв'язку з Інтернетом. До електронного листа можна прикріпити файл будь-якого формату. У заголовку листа повинна бути вказана лише адреса одержувача. Відправник листа завжди отримує повідомлення про те, що лист отриманий адресатом. Для користування поштою можна використовувати браузер. Функціонування пошти забезпечує єдиний протокол для відправлення та отримання повідомлень.Існують веб-портали, на яких можна відкрити електронну поштову скриньку. До тексту листа може автоматично додаватися підпис, текст якого визначає користувач.

Номер слайду 17

Розглянемо, що ж таке електронний підпис? Електронний підпис – це спеціально створений файл (sіgnаturе), що являє собою особистий текстовий підпис. Наявність електронного підпису у повідомленнях є не тільки правилом гарного тону для ділового листування, але і прекрасним способом ненав'язливої реклами. Пряма реклама, в «тілі» листа, як правило, сприймається досить негативно, особливо малознайомими й незнайомими людьми. Кілька ж рядків підпису сприймаються, як цілком коректна форма донесення рекламної інформації. У всіх сучасних поштових програм є опція створення електронного підпису.

Номер слайду 18

Йдучи в світ віртуальний не забувайте залишати відкритими двері у світ реальний.

pptx
Додано
8 грудня 2018
Переглядів
1010
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку