ВЕДУЧИЙ:
Добрий день, любі хлопчики й дівчата
Добрий день, шановні гості!
Вас зібралось так багато!
Ви, мабуть, прийшли на свято?
ВЕДУЧА:
Вітаємо усіх на цьому святі
Воно надією і радістю дзвенить
Це свято зрілості, у «Паростки надії» це посвята
І майбуття прекрасна світла мить.
ПІСНЯ
ВЕДУЧИЙ: Дорогі друзі у нас незвичайне свято особливо для учнів 2-4 класів, адже вони стануть членами шкільної організації «Паростки надії» та започаткують старт мандрівці-грі «Я дитина українська».
ВЕДУЧА:
Мальвіна:
Незнайко: Мальвіна:
Незнайко: Мальвіна: Незнайко: Мальвіна: Незнайко: Мальвіна. Незнайко:
Мальвіна.
Незнайко.
Мальвіна: Незнайко. Мальвіна:
Червона Шапочка.
МАЛЬВІНА:
Червона Шапочка.
Незнайко:
Червона Шапочка: Незнайко:
Червона шапочка:
Незнайко:
Мальвіна.
Незнайко.
Червона Шапочка.
Червона шапочка:
Незнайко: Червона шапочка:
Незнайко. Червона Шапочка. Незнайко.
ВЕДУЧА:
|
Але ж, погодьтесь, яке свято без гостей? Тож і до нас, звичайно, сьогодні завітають гості. Але хто саме, ви повинні впізнати самі. Звучить мелодія Добрий день, мої любі. Ви впізнали мене? Так, я – Мальвіна з казки “Золотий ключик”. Я прийшла, щоб привітати вас зі святом.
За кулісами чути вигуки”Допоможіть”, “Рятуйте”. Вбігає Незнайко Ой! Насилу врятувався! Діти, в нас з’явився несподіваний гість. Це Незнайко. Здрастуй, Незнайку! Добрий день. А чого це ти так кричав? Та то я від злодія тікав. Від якого злодія? Від звичайнісінького. Він хотів вкрасти у мене капелюх. Твій капелюх? А навіщо він йому? Як це навіщо? Ви хіба не знаєте? Чим більший капелюх, тим розумніша голова! Ой Незнайку, не сміши! В тебе розумна голова? Та ти ж нічого не знаєш. Тому тебе й прозвали Незнайком. Ти ж зовсім книжок не читаєш. Хто, я!? Та я всі на світі книжки давним-давно перечитав. Хто придумав, що Незнайко Не читає зовсім книг? Це неправда, так і знайте: Жить не можу я без них. Я читаю без зупинки П’єси, вірші і казки. Від картинки до картинки, Ну, а потім, навпаки! Ну й насмішив. Та ти ж усе переплутав. Знову ти з мене смієшся? Не ображайся, я з добром до тебе. Чуєш мелодію? Цікаво, а хто до нас ще мандрує?
З’являється Червона Шапочка, співає пісню
Якщо довго, довго, довго, якщо довго по доріжці, Якщо довго по доріжці бігать, тупать і стрибать, То напевно, то напевно, то звичайно, то звичайно, То можливо, то можливо, можна в школу нам прийти! А-а, вчаться тут діти великі й малі. А-а, знань їм багато дають вчителі. А-а – навчаються читати, А-а – і писати й рахувати, А-а – тут цікаво всім завжди. /Двічі Діти, ви впізнали, хто це? Правильно, це Червона Шапочко! Привіт усім! Я рада, що ви запросили мене на свято. Але крім вітання у мене є для вас сюрприз. Відгадайте, що в моєму кошику? Звісно, що. Пиріжки несеш від бабусі.
А от і не вгадав. Там загадки для наших школярів.
Я теж люблю відгадувати загадки. Це для мене дрібниці. Можна, я також буду відгадувати? Гаразд, слухай уважно. Не кущ, а з листочками, Не сорочка, а зшита, Не людина, а навчає. Що ж це таке? А, я здогадався. Не кущ – значить дерево. Що ж на дереві? А, на дереві торбинка, зшита з клаптиків, а в торбинці…телевізор! Правильно? Все підходить. Правда, я молодець?
Ой, Незнайку! Ну й наговорив. Діти, що це? Книга. Ти диви. І правда. А можна ще одну? Добре, слухай. Зачаровує красою Мати Україна Наче в лузі червоніє Пишная…………. Так, це калина, молодці.
Довгі палички кругленькі Сині, жовті, червоненькі На папері походили, Кольори свої лишили Звуться палички оці Кольорові …………… Ой, які молодці! І звідки вони про все знають? Він до класу всіх скликає Голосистий цей дзвінок І ми радо поспішаєм Не в садок, а на …………… Такі розумні діти! Це тому, Незнайку, що вони люблять читати книжки.
Знаєте, що я вирішив? Я теж буду читати книги і стану розумним. Ви мені допоможете?
Молодець, Незнайку, звичайно допоможемо, бо всі казкові герої повинні бути розумними, щоб їм було не соромно перед дітьми. |
ТАНЕЦЬ
ВЕДУЧИЙ:
Наче вулик наша школа.
Вся вона гуде, як рій.
І здається, що довкола
Розцвітають квіти мрій.
ВЕДУЧА:
Від сьогодні й назавжди
Будьте, як одна сім'я!
Нарікаю вас з любов’ю
Надії паростками я.
ВЕДУЧИЙ: Отож, для посвяти та вручення емблем кожному класному колективу на сцену запрошується заступник директора з виховної роботи – Мулик Надія Іванівна.
Назва і девіз Клятва
Лєнти
Учні:
1.
Ми у школі вже прижились,
Правил добрих ми навчились.
Ось розкажемо вам їх
І дотримаємось всіх.
2.
Перше правило - учитись,
Щоб знання відмінні мать.
3.
Друге правило – трудитись,
Батькам вдома помагать.
4.
Бути чесним і правдивим –
Третє правило у нас.
Бути другом незрадливим:
Клас – за тебе, ти – за клас!
5.
Мудре правило четверте
Знай і друзям розкажи:
Наполегливо й уперто
Економ і бережи
Парту, книгу, кожну річ.
Бережи завжди природу –
Це наказ твого народу.
6.
П’яте правило: читати,
Малювати і співати,
Гратися з товаришами
І дружити з малюками.
Пісня
ВЕДУЧА: Наше свято посвяти закінчується, а ваша подорож-гра розпочинається уже завтра. Бажаємо вам цікавої, веселої подорожі.
ВЕДУЧИЙ:
Закінчилось свято, тож мовим до речі
Що вже розлучатися час.
Та ви не зітхайте, нас в гості чекайте.
Зустрінемось з вами не раз!