Ознайомлення з граматичним матеріалом: умовні речення II типу (Grammar Point: the the 2nd Conditional sentences)

Про матеріал

Тема: Харчування

UNIT 4. NATIONAL CUISINE

Урок 3

Підтема: Ознайомлення з граматичним матеріалом: умовні речення II типу (Grammar Point: the the 2nd Conditional sentences)

Мета:

практична: повторити лексичні одиниці з теми; удосконалювати навички граматичної структури: умовні речення II типу в усному мовленні на рівні фрази; тренувати учнів у письмі; розвивати навички монологічного мовлення;

освітня: сформувати уявлення учнів про нове граматичне явище умовні речення II типу

розвиваюча: розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів; розвивати здатність до мовного самоконтролю; розвивати уяву учнів в умовах гри.

виховна: виховувати інтерес до вивчення англійської мови; виховувати самостійність.

Обладнання: підручник з англійської мови для 10 класу, робочий зошит, роздатковий матеріал.

Тип уроку: комбінований.

Перегляд файлу

Тема: Харчування

UNIT 4. NATIONAL CUISINE

Урок 3

Підтема: Ознайомлення з граматичним матеріалом: умовні речення II типу (Grammar Point: the the 2nd Conditional sentences)

Мета:

практична: повторити лексичні одиниці з теми; удосконалювати навички граматичної структури: умовні речення II типу в усному мовленні на рівні фрази; тренувати учнів у письмі; розвивати навички монологічного мовлення;

освітня: сформувати уявлення учнів про нове граматичне явище умовні речення II типу

розвиваюча: розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів; розвивати здатність до мовного самоконтролю; розвивати уяву учнів в умовах гри.

виховна: виховувати інтерес до вивчення англійської мови; виховувати самостійність.

Обладнання: підручник з англійської мови для 10 класу, робочий зошит, роздатковий матеріал.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

Introduction 1. Організація класу.

Greeting 2. Привітання.

T: Hello, children! I’m very glad to see you!

Ps: We are glad to see you too!

Aim 3. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Today we are going to revise grammar material the 2nd Conditional sentences and practise them in exercises and games.

Check on Homework 3. Перевірка домашнього завдання.

T: Well let’s check up your homework. What was your homework?

Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.

T: Let’s start our lesson. Pupils who can from you name:

  • one red fruit?
  • one yellow fruit?
  • one green fruit?
  • two things that a strict vegetarian doesn’t eat?
  • three kinds of food which are made from milk?
  • four things people have for breakfast?
  • five things people eat between  meals?
  • six vegetables you can put in a salad?

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Presenting Grammar 1. Подання граматичного матеріалу: умовні речення другого типу.

Бесіда з учнями.

T: Will you look at the «Grammar Point» section on page 59? Read the information about Conditional sentences and answer my questions, please.

  • What are 2nd Conditional sentences? Give an example of a Conditional sentence.
  • When do we use 2nd Conditional sentences?
  • How are 2nd Conditional sentences formed?
  • How is the verb to be expressed in 2nd Conditional sentences? Give an example of a 2nd Conditional sentence that expresses...

— things which are very unlikely or impossible;

— imaginary actions for unsatisfied conditions in the present.

Grammar Practice 2. Відпрацювання граматичного матеріалу.

1) Впр. 1 (с. 59).

Учні переписують речення, ставлячи дієслово з дужок у відповідну часову форму.

2) Впр. 2 (с. 59).

Учні самостійно заповнюють пропуски в реченнях і записують свої варіанти умовних речень. Потім по черзі читають їх.

3) Впр. 3 (с. 60).

Учні поєднують частини речень і письмово складають умовні речення другого типу.

4) Впр. 4 (с. 60).

Учні виправляють граматичні помилки та записують правильні речення.

5) Впр. 5 (с. 60).

Учні заповнюють пропуски в реченнях, ставлячи дієслова з дужок у відповідну часову форму.

Учитель збирає робочі зошити для перевірки наприкінці уроку.

7) Граматична гра.

Учитель пише на дошці словосполучення:

win a trip to Greece — take with her;

not tidy the room — not find there anything;

become rich — buy the most expensive clothes;

have a time machine — (not) change anything;

can turn back time — become a pilot.

 

З цих словосполучень учні складають умовні речення другого типу. Кожне правильне речення приносить учню1 бал. Виграєтой учень, який отримає більше балів.

Учитель контролює правильність речень.

Speaking 3. Розвиток умінь мовлення.

1) Бесіда в режимі T→P 1 →P 2 →P 3 .

T: What would you like to do in the future?

What would you do if you were rich?

What would you do if you were poor?

What would you do if you were the principal of your school?

What would you do if you could suddenly speak Japanese?

What would you do if you won a lottery?

 

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

Впр. 6 (с. 60), вивчити правило

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP 1 →P 2 →P 3 .

T: What grammar material have we learned at the lesson today? What sentences did we practise to use?

Cl. Thank you teacher. Goodbye!

 

docx
Додано
28 жовтня 2018
Переглядів
1415
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку