Тема: "Ранок до школи" (3 клас)

Про матеріал
Урок у 3 класі Мета: - розвиваюча: розвивати мовну, комунікативну компетентність, пам`ять, фонематичний слух, здатність до імітації, уяву, мовленнєву реакцію, навички читання, сприяти розвитку самостійного та логічного мислення; - навчальна: організувати знайомство з лексикою, її закріплення, повторення кольорів, читання та роботу з новим текстом, вивчення Yes/No- questions; - виховна: виховувати інтерес до вивчення мови, уміння чітко виконувати інструкції вчителя, прищеплювати любов до школи, сприяти встановленню контактів з ровесниками, заохочувати прагнення до співпраці. - Обладнання: магнітофон, комп’ютер, презентація, картки, малюнки. Тип уроку: Урок засвоєння нових знань
Перегляд файлу

Клас 3    

Урок №1

Дата:

Тема: Ранок до школи.

Мета:

  -  розвиваюча: розвивати мовну, комунікативну компетентність, пам`ять, 

     фонематичний слух, здатність до імітації, уяву, мовленнєву реакцію, навички

     читання, сприяти розвитку  самостійного та логічного мислення;

  -  навчальна: організувати знайомство з лексикою, її закріплення, повторення

     кольорів, читання та роботу з новим текстом, вивчення Yes/No- questions;

  • виховна: виховувати інтерес до вивчення мови, уміння чітко виконувати інструкції вчителя, прищеплювати любов  до школи, сприяти встановленню контактів з ровесниками, заохочувати прагнення до співпраці.
  • Обладнання: магнітофон, комп’ютер, презентація, картки, малюнки.

Тип уроку: Урок засвоєння нових знань

 

Хід уроку.

 

 1.Організація класу.

  - Привітання.

  - Підготовка до іншомовного мовлення

  - Фонетична зарядка. (Презентація)

   Listen, repeat and read:

  What`s in my bag? What`s in my bag?

  Come and look, come and look.

  A ruler, a rubber, a pen, a pencil,

   And a book!

(прослуховування, повторення, вибіркове читання віршу, вибір найкращого читача).

- Мовленнєва зарядка (робота у парах за зразком): закріплення кольорів та шкільних речей за малюнками

Ask and answer:

e.g. What`s this? – It`s a red pen.

  2.Основна частина уроку.

-Повідомлення теми та мети уроку:

Dear friends! I`ve got a letter from an English boy. His name is Stephen. This letter is about Stephen`s morning before school. It`s interesting to know about it, isn`t it? So, we`ll read this letter, we`ll learn to make up Yes/No-questions and work with the words and word-combinations.

-Знайомство з новою лексикою

Repeat and remember (cards with the words and word-combinations)

Слова: get up - прокидатися, exercises -вправи, зарядка,  clean - чистити, teeth (tooth)- зуби, wash - умиватися, breakfast - сніданок, school - школа, lesson - урок.

Групова робота (розділити учнів на групи за кольором  отриманих фігур: Red, Blue, Green)

Виконання завдання на швидкість та правильність поєднання слів та перекладу

Match (cards)

1. exercises   a. урок

2. breakfast  b. умиватися

3. get up  c. зуби

4. wash   d. сніданок

5. clean   e. школа

6. teeth   f. вправи

7. lesson  g. чистити

8. school  h. прокидатися

Виявлення переможців.

Фізкультхвилинка

Учні під музику виконують рухи пісні Clap your hands!

 Слухання та читання тексту

(учень читає речення, наступний повторює його та читає наступне), переклад

Listen to the letter, read the sentences one by one, try to translate them.

 I get up at six o`clock in the morning. I do my morning exercises at quarter past six. I clean my teeth, wash my face. I dress myself. I have breakfast at seven o`clock. I go to school at half past seven. I have got five lessons every day.

 

Презентація у Power Point

I get up at six o`clock.

Do you get up at six o`clock?  Yes, I do.

Do you get up at nine o`clock?  No, I do not. (don`t)

 

Закріплення використання питальних речень (парна робота)

Make up your questions to the text, work in pairs.

(схема на дошці)

Do      you        do your morning exercises        in the morning?

      clean your teeth         at seven o`clock?

      have breakfast         every day?

      go to school 

      dress

 

 3. Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: вивчити слова, читати, перекладати текст

Підсумки уроку. (згадати, що робили протягом уроку, виставити оцінки)

So tell me, please, what did you learn today? Do you like our lesson?

 

 

 

 

 

Додаток

Card 1

Слова: get up - прокидатися, exercises - вправи, зарядка,  clean - чистити, teeth (tooth)- зуби, wash - умиватися, breakfast - сніданок, school - школа, lesson - урок.                                      Card 2

Match

1. exercises   a. урок

2. breakfast  b. умиватися

3. get up  c. зуби

4. wash   d. сніданок

5. clean   e. школа

6. teeth   f. вправи

7. lesson  g. чистити

8. school  h. прокидатися

Card 3

Read the letter

  I get up at six o`clock in the morning. I do my morning exercises at quarter past six. I clean my teeth, wash my face. I dress myself. I have breakfast at seven o`clock. I go to school at half past seven. I have got five lessons every day.

 

 

docx
Додано
16 жовтня 2022
Переглядів
309
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку