План-конспект урока
Вчитель : Коцюба Олена Володимирівна
Клас : 5-В
Тема уроку: Їжа
Мета:
-
Практична: повторити вивчені на попередніх уроках назви продуктів та вживання слів «much», «many», формувати навички читання з повним розумінням прочитаного;
-
Освітня: поглибити знання учнів про продукти харчування;
-
Розвиваюча: розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію;
-
Виховна: виховувати культуру спілкування, прищеплювати прагнення використовувати здобуті знання як засобу інтелектуального самоствердження.
Обладнання: підручник,робочий зошит,підручник для вчителя,лексичні картки до теми, аркуші з таблицями завдань,магнітофон.
Тип уроку : комбінований
Cхематичний план урока
-
Початок уроку
-
I.Організаційний момент.
-
II.Мовна розминка
-
Основна частина уроку
-
III.Бесіда
-
IV. Тренувальні вправи
-
V. Гра
-
VI. Лексико-граматичний практикум
-
VII.Робота в групах
-
VIII. Тренувальні вправи з вживанням лексики
-
IX.Робота в парах
-
Заключна частина уроку
-
X. Повідомлення домашнього завдання
-
XI. Підсумок уроку. Оцінювання.
-
XII. Завершення уроку
Хід уроку.
-
-
Початок уроку
-
Етап І
-
Мета : повідомлення цілей уроку
-
Прийом : вступне слово вчителя, бесіда з учнями
Організаційний момент.
(Організація класу. Привітання. Введення в іншомовну атмосферу.)
T: Good morning, kids! How do you do, my dears? Are you in a good mood? Are you ready for the lesson? We have got an interesting and unusual lesson today. We’ll speak about food.
-
Етап І І
-
Мета : удосконалення вимови англійських звуків
-
Прийом : «Звуки»
-
Мовна розминка.«Звуки»
-
(Учні називають звуки та слова з ними.)
-
T: I have some sounds. Your task is say me what is it the sound. Then repeat after me the words with this sound.
1. Repeat after me:
[t] - tea, water, meat, biscuits, sandwich
[s] - sausage, soup, juice
[n] - honey, banana, lemon
[dз] - porridge, sausage, juice.
2. Repeat the rhyme:
I like ice-cream
She likes sweets
I like cookies
He likes cheese
I like coffee
She likes tea.
I love you
Do you love me?
-
Основна частина уроку
-
-
Етап III
Бесіда (Гра «Аукціон продуктів»)
-
(Мета : повідомлення вивчаємого матеріалу
-
Прийом : гра «Аукціон продуктів»)
-
(Учні називають слова та перекладають з англійської мови на українську і навпаки.)
-
T: I want to play with you. Do you want to play with me? I have some cards. Your task is name the card with the words «much» or «many».
-
1.Fish 7.Milk 13.Juice
-
2.Banana 8.Tea 14.Pear
-
3.Apple 9.Bread 15.Meat
-
4.Cake 10.Butter 16.Tomato
-
5.Watermelon 11.Salad 17.Sugar
-
6.Peach 12.Cheese 18.Flour
-
Етап IV
-
Тренувальні вправи
-
Мета : закріплення нового матеріалу
-
Прийом : виконання вправ
-
(Учні виконують вправи в книжці)
-
a) T : Open your books on p. 54 ex. 1,2. Look at the pictures and say what Jane has got for breakfast, lunch and dinner.
b) В мене багато …
I have got ____ friends.
I have got ____ money.
I have got ____ relatives.
-
Етап V
-
Гра «Знайди помилку»
-
(Мета : сприймати вживання граматичних структур
-
Прийом :виконання роботи всім класом)
-
(Вчитель зачитує речення. Якщо в реченні є помилка, учні хлопаюсь в долоні.)
-
T: Now, we play the game. I read some sentences. And if you hear the mistake, you’ll clap on your hands.
-
- There is much butter in the fridge.
-
- There are many biscuits on the table.
-
- There is many water in the glass.
-
- There is many flour in the fridge.
-
- There are much eggs in the fridge.
-
- There is much sugar in my tea.
-
- There is many milk in my coffee.
-
- There are many peaches in the fridge.
-
- There is many honey in the fridge.
-
- There is many bananas, watermelons, apples and pears in the fridge.
-
Етап VI
-
Лексико-граматичний практикум
-
Мета : тренування у вживанні ЛО
-
Прийом : виконання завдань
-
T.+ P. : tasks on the cards
-
Етап VII
-
Робота в групах
-
Мета : закріплення нового матеріалу
-
Прийом :виконання роботи групами/парами
-
(Учні виконують завдання групами)
-
T: You work in teams. Your task is name the card with the words «much» or «many». Then put in different baskets.
-
1.Fish 7.Milk 13.Juice
-
2.Banana 8.Tea 14.Pear
-
3.Apple 9.Bread 15.Meat
-
4.Cake 10.Butter 16.Tomato
-
5.Watermelon 11.Salad 17.Sugar
-
6.Peach 12.Cheese 18.Flour
-
Етап VIII
-
Тренувальні вправи з вживанням лексики
-
Мета : закріплення та узагальнення матеріалу
-
Прийом : робота в зошиті
-
(Учні виконують вправи в зошиті)
-
T : Open your activity books on p. 55 ex. 3,4.
Етап IX
Робота в парах
Мета : актуалізація опорних знань
Прийом : виконання роботи парами
(Учні складають речення парами)
T: I have some sentences. You work in pairs. You task is make the sentences.
-
- There is many much butter in the fridge.
-
- There are many much biscuits on the table.
-
- There is many much water in the glass.
-
- There is many much flour in the fridge.
-
- There are many much eggs in the fridge.
-
- There is many much sugar in my tea.
-
- There is many much milk in my coffee.
-
- There are many much peaches in the fridge.
-
- There is many much honey in the fridge.
- There aren’t many much eggs.
-
- There isn’t many much milk.
-
-
Заключна частина уроку
-
Етап X
-
Повідомлення домашнього завдання
-
T : Open your day-books and write your homework. PB ex.6, p.56
-
Етап XI
-
Підсумок уроку. Оцінювання.
-
T: So, did you get to know any words (показую картки). Today you’ve worked very well … …. …. .. .. were very active at the lesson. You let … … . . ….. .. . ..
-
Етап XII
-
Завершення уроку
-
T: Thank you for your work. The lesson is over. You are free. Good bye!