Конспект уроку з англійської мови на тему: "Toys. Toy box".

Про матеріал

Тема уроку: Іграшки. Ляльковий коробок. Літера Gg.

Урок розроблений, щоб ознайомити учнів з новими лексичними одиницями із теми та практикувати їх вживання та здатність порівнювати мовні явища рідної та англійської мов; розвивати навички аудіювання та діалогічного мовлення.

Перегляд файлу

Урок 36 – 29.11 ( 1 – А клас)

Тема уроку: Іграшки. Ляльковий коробок. Літера Gg. Аудіювання, усне мовлення, письмо.
Мета уроку: 
навчальна: ознайомити учнів з новими лексичними одиницями із теми та практикувати їх вживання: a box, a kite, a balloon, a drum, a bell, a clock; вчити вести діалог-розпитування “Is this a… ? –Yes, it is a ...” ; ознайомити з літерою Gg та практикувати її вживання, написання, розуміння на слух;
розвиваюча: розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію, здатність 
порівнювати мовні явища рідної та англійської мов; формувати навички розуміння на слух нових лексичних одиниць; розвивати навички аудіювання та діалогічного мовлення; 
виховна: продовжувати роботу над формуванням вміння працювати в колективі , в парах, в групах; формувати позитивну мотивацію до вивчення англійської мови. 
Обладнання: іграшки та малюнки, відео, картки.

ХІД УРОКУ 
I. Організаційний момент уроку. 
1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.
- Good morning children . I am glad to see you. 
- Good morning teacher . 
- How are you? (I am fine, so-so, bad). Today we are having a special lesson. We have guests today. Greet them, please. Well, today we’ll continue speaking about toys, your favourite toys, we’ll revise colours, practice question “ Is this a …? Yes, it is.”
2. Warm-up. Do you remember our song about toys? Let’s sing it!

She has got a toy

It is a doll

She has got a house

It is doll’s house.

He has got a toy

And a ball

He has got a bear

Teddy bear.

He has got a toy

And she has got a toy

He has got a ball

And she has got a doll.
II. Основна частина уроку. 
1. Ознайомлення з новими ЛО та структурою Is this a…? Yes, it is”та практикувати їх вживання у мовленні.

а)Flashcards. Look on the flashcards and repeat after me the words.

б)Game “ Read my lips”.

в)Game “ What is missing?” ( “Is this a …? Yes, it is.”)

г)Game “ A Toy Box”. Look here. What is this? I want to put different toys into a toy box. I put a ball……T – P1 – P2 – P3…

д) Game “ Colour a toy”. Look on the blackboard. What can you see? Can you see toys? Colour them.

2. Фізкультхвилинка.” Clap your hands”.
3. Ознайомлення з літерою Gg та практикування у її вживанні, розумінні.

а)Look on the screen and repeat a letter Gg. Перегляд відео.

б)GameThe First Letters”. Listen to me and show me the first letter of the word.

Alligator, box, bear, ant, cow, duck, cat, dog, fish, black, green,grey, blue, elephant.

в)Game “ A, B, C…” T – P1 – P2 – P3…

III. Заключна частина. 
1. Підведення підсумків уроку.

Look again on our toy box. Let’s put all the toys into it.

2. Прощання.

Stand up.
Heads up.

Raise your hands.

Jump up high.

Wave your hands and say “ Good bye”!

docx
Додано
27 грудня 2017
Переглядів
1311
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку