Урок 27
Тема: Перевіряємо свої досягнення
Мета:
Навчальна: узагальнити знання учнями матеріалу теми «Професійна музика»; перевірити рівень знань і вмінь учнів, знання основних понять;
Розвивальна: розвивати розуміння учнями музичної мови, співацькі та слухацькі навички;
Виховна: продовжувати прищеплювати любов до музичного мистецтва.
Музичний матеріал: твори, що вивчали та виконували впродовж чверті.
Наочні посібники: тестові завдання; нотна хрестоматія
Обладнання: ТЗН; фонохрестоматія.
Тип уроку: урок узагальнення знань, умінь і навичок
Хід уроку
Учні входять до класу під музичний супровід українська народна пісня в обробці А.Кос – Анатольського «Ой ти, дівчино, з горіха зерня».
Перевірка готовності класу до уроку. Музичне вітання
Сьогодні в нас заключний урок чверті, під час якого ви відповідатимете на запитання тестів. Ви також продемонструєте свої знання, уміння та навички в музичній галузі, що сформувалися у вас упродовж цієї чверті.
Варіант №1
Початковий рівень(кожна правильна відповідь – 1бал)
1.Зєднайте лініями відповідні твори та їх авторів.
Р.Глієр Вокаліз
С.Рахманінов Симфонія № 40
А.Ведель Концерт для колоратурного сопрано з оркестром
В.А,Моцарт «Херувимська»
Середній рівень (кожна правильна відповідь – 2 бали)
2.Дайте визначення понять.
Достатній і високий рівень (правильна відповідь – 1 бал)
3.Дайте змістовну відповідь за одним із пунктів на вибір.
Варіант №2
Початковий рівень (кожна правильна відповідь – 1 бал)
1.Зєднайте лініями відповідні твори та їх авторів
О.Бородін «Ave Maria»
В.Барвінський «Clap your hands»
Дж.Гершвін Симфонія №2 «Богатирська»
Ф.Шуберт Квартет для двох скрипок,альта і віолончелі
Середній рівень (кожна правильна відповідь – 2 бали)
2.Дайте визначення понять.
Достатній і високий рівні (правильна відповідь – 4 бали)
3.Дайте змістовну відповідь за одним із пунктів на вибір.
Вокально – хорова робота
Розспівування
Продовження розучування «Пісеньки Джури» О.Жилінського
Повторення вивчених упродовж чверті пісень
Пригадайте вивчене з курсу музичного мистецтва попередніх років та розв’язати кросворд.
Закінчився перший акт.
Глядачів все менше в залі,
Починається…(антракт).
|
|
|
|
|
||||||||||||
3 |
|
|
|
|
|
|||||||||||
|
|
|
||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
|
|
|
||||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
||||||||||
Учні виходять із класу під музичний супровід О.Жилінський «Пісенька Джури»