18 травня о 18:00Вебінар: Інтерактивний урок математики: алгоритми та приклади створення дидактичних матеріалів

"У світі нових професій"

Про матеріал
Професія — відокремлений у рамках суспільного поділу праці комплекс дій та відповідних знань, що вимагає відповідної освіти чи кваліфікації, які особа може виконувати відносно постійно, та які становлять засоби утримання для неї. Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Бабійчук Олександр Йосипович, учитель трудового навчання ХЛ №8 «У світі нових професій» *

Номер слайду 2

Поняття «професія» Вибір професії Види професій Зміст

Номер слайду 3

Професія — відокремлений у рамках суспільного поділу праці комплекс дій та відповідних знань, що вимагає відповідної освіти чи кваліфікації, які особа може виконувати відносно постійно, та які становлять засоби утримання для неї.

Номер слайду 4

Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Т в і й в и б і р

Номер слайду 5

Вибір професії - крок не менш відповідальний, ніж вибір вузу, в якому вам доведеться гризти граніт науки. Від того, наскільки вірно ви зробите вибір професії, залежить багато чого - радість чи горе від 5 років навчання у вузі, протирання штанів на роботі або стрімка кар'єра, робота за фахом або новий вибір професії і пошук себе в нових галузях.

Номер слайду 6

Скласти список цікавих професій Скласти перелік вимог до професії, що обирається Визначити значимість кожної вимоги Оцінити свою відповідність вимогам кожної з професій Підрахувати й проаналізувати результати Перевірити результати Визначити основні практичні кроки до успіху Сім кроків до зваженого рішення:

Номер слайду 7

медичні педагогічні економічні технічні технологічні аграрні мистецькі культурологічні інформатики і зв’язку інші Види професій:

Номер слайду 8

Світ нових професій Колектор - фахівець із повернення боргів, професія виникла близько 5 років тому. Зарплати колекторів, так само як і кредитних брокерів, складаються зі ставки та відсотків.

Номер слайду 9

Джобер - фахівець-посередник на фондовій біржі. Основне завдання - купівля і продаж акцій. Андеррайтер - ще одна нова спеціальність у сфері страхування. Це людина, що описує, оцінює і кваліфікує ризик, формує страховий портфель.

Номер слайду 10

Джобер *

Номер слайду 11

Андеррайтер *

Номер слайду 12

Кредитний менеджер - спеціаліст, який займається розробкою та реалізацією кредитної політики підприємства. Координатор- здійснює координацію взаємодії постачальників і замовника, відстежує рух вантажів, займається веденням фінансових звітів з постачання.

Номер слайду 13

Кредитний менеджер *

Номер слайду 14

Координатор *

Номер слайду 15

Спеціалісти у сфері реклами, РR, маркетингу, продаж, аудит Копірайтер - професія автора рекламних текстів, відносно нова. Сьогодні відзначається попит на копірайтерів, які мають вузьку спеціалізацію і специфічні навики, пов'язані зі створенням концепції рекламної кампанії, рекламних текстів, слоганів, прес-релізів.

Номер слайду 16

Копірайтер *

Номер слайду 17

Тренд-вотчери (рендхантери) - це люди, які відслідковують появу нових тенденцій серед споживачів. Вони завжди поруч з новаторами, завжди у круговерті інформаційних течій, вершки з якої передають компаніям-замовникам. Маркетолог. Головним завданням маркетолога є знання законів ринку, успішне використання яких допоможе досягти максимального результату в бізнесі.

Номер слайду 18

Тренд-вотчери *

Номер слайду 19

Маркетолог *

Номер слайду 20

Макетник - спеціаліст з виготовлення макетів, розміщення компонентів на рекламних макетах, монтажу об'єктів реклами. Неонщик - спеціаліст з зовнішньої реклами, здійснює конструювання і монтаж деталей зовнішньої реклами (вивісок, макетів тощо), необхідно знати особливості обладнання даної техніки, мати допуск до роботи з високою напругою.

Номер слайду 21

Макетник *

Номер слайду 22

Неонщик *

Номер слайду 23

Ріелтор - спеціаліст з продажу нерухомості; працює індивідуально або на фірму, здійснює від свого імені та за свій рахунок або від свого імені, але за рахунок і від імені зацікавленої особи цивільно-правові операції із земельними ділянками, будівлями, спорудами, житловими та нежитловими приміщеннями і правами на них. Скальпер - член біржі, який спекулює на коливаннях цін, що відбуваються протягом дуже коротких проміжків часу, часто-кількох хвилин.

Номер слайду 24

Ріелтор *

Номер слайду 25

Скальпер *

Номер слайду 26

Професії у сфері ресторанного бізнесу, виробництва та торгівлі Мерчендайзер - фахівець з просування продукції в роздрібній і дрібнооптовій торгівлі. Основне його завдання - підтримка позитивного іміджу своєї фірми, забезпечення вигідного розташування продукції на магазинних полицях і відстежування її постійної наявності у продажу. Промоутер - професія передбачає просування якого-небудь товару або послуги. Зазвичай у спеціалістів гнучкий графік.

Номер слайду 27

Мерчендайзер *

Номер слайду 28

Промоутер *

Номер слайду 29

Сейлзмен (англ. - salesman- продавець) - ходить по наметах і пропонує торговцям продукти фірми. Супервайзер (англ. - supervisor - спостерігає, контролюючий) - займається розробкою маршрутів, здійснює спостереження і контроль за діяльністю торговельних представників.

Номер слайду 30

Сейлзмен *

Номер слайду 31

Супервайзер *

Номер слайду 32

Зроби свій вибір!

ppt
Додано
14 квітня
Переглядів
79
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку