Курси підвищення кваліфікації для вихователів ДНЗ

Онлайн-курси для вихователів ДНЗ (ЗДО) відкривають нові можливості для педагогів, які працюють із наймолодшими дітьми задля їхнього різнобічного розвитку. Курси від освітнього проєкту «На Урок» надають широкі можливості для навчання вихователів закладів дошкільної освіти. Під час вивчення нового матеріалу ви дізнаєтесь більше про психологію дошкільнят, засвоїте нові практичні прийоми, розвинете креативне та критичне мислення тощо. Вільна реєстрація на курс відкриває необмежені можливості у вивченні відео та текстових матеріалів. Кожен педагог може придбати повний доступ до курсу, і після успішного складання фінального іспиту отримати свідоцтво підвищення кваліфікації

У записі

Активності
Напрями
Рік

Хочете здійснити якісний стрибок у професійному саморозвитку, поглибити ключові знання та опанувати практичні навички, без яких не обійтися вихователю закладу дошкільної освіти? Тоді вам неодмінно слід пройти безкоштовні онлайн-курси з сертифікатом для вихователів ДНЗ. 

Чому онлайн-курси кращий спосіб підвищити кваліфікацію  

Нумо шукати вашу внутрішню мотивацію для навчання! Лише розуміючи власну вигоду, ви підвищите кваліфікацію швидко, без особливих зусиль, а головне – з максимальною користю для себе та дошкільнят. 

Що може заохотити вас пройти курси підвищення кваліфікації вихователів ДНЗ від «На Урок»?

 1. Два кліки – і ви уже переглядаєте авторські відео та передові текстові матеріали від кращих українських викладачів.
 2. Завжди під рукою: підвищуйте педагогічну майстерність повсякчас за комп’ютером, смартфоном або планшетом. 
 3. Опановуйте нові знання безкоштовно: отримайте комплекс навчальних матеріалів одразу після реєстрації на курс.
 4. Курси орієнтовані на викладачів ДНЗ, що дозволяє зосередитися на найважливішому: психології дошкільнят та розвитку необхідних для роботи з дітьми компетентностей. 
 5. Отримайте понад 20 годин підвищення кваліфікації від найпопулярнішого українського освітнього проєкту «На Урок».
 6. Отримайте свідоцтво про проходження курсу одразу після складання фінального іспиту.

Як зареєструватися та пройти курси на освітньому порталі «На Урок»

Ми створили простий та інтуїтивно зрозумілий сервіс для підвищення професійної майстерності освітян. Кожен знайде собі тему по душі: онлайн-курси для вихователів ДНЗ регулярно поповнюються відповідно до освітніх трендів та потреб викладачів. 

Як зареєструватися? На сторінці «Курси підвищення кваліфікації вихователів ДНЗ» оберіть інтенсив, який вас цікавить. Справа від назви курсу натисніть помаранчеву кнопку «Зареєструватися».

Як отримати свідоцтво

Усе максимально просто: 

 • Зареєструйтеся та отримайте повний доступ до курсу.
 • Проходячи курс, відзначайте прогрес, роблячи позначку в полі «Матеріал засвоєно». Прогрес має складати 100%. 
 • Після кожного модулю проходьте тестування. Щоби результати тесту були зараховані, ви маєте дати 75% правильних відповідей.
 • Наприкінці курсу потрібно скласти «Підсумковий іспит» відповідно до вивченого.
 • Після цього ви можете завантажити свідоцтво, яке є Документом, що засвідчує підвищення кваліфікації.

Безкоштовні онлайн-курси з сертифікатом для вихователів ДНЗ – ваша можливість долучитися до спільноти прогресивних освітян та отримати нові знання.