Курси для вчителів англійської мови

Курси для вчителів англійської мови допоможуть удосконалити педагогічні навички. Лектори «На Урок» розкажуть, як застосовувати інноваційні технології та психологічні прийоми для посилення мотивації учнів вивчати іноземну мову. Курси від освітнього проєкту «На Урок» створюють умови для розвитку ключових компетентностей і охоплюють різноманітні напрями: інтегроване та проєктне навчання, критичне і креативне мислення тощо. Ви можете переглядати всі курси безкоштовно. Повний доступ до курсу надає можливість отримати свідоцтво після завершення навчання.

Заплановані події

У записі

Активності
Напрями
Рік

Виховати освічених та успішних учнів легко, якщо ви самі постійно розвиваєтеся, йдете в ногу з часом та отримуєте нові знання. Особливо це важливо для викладачів іноземної мови, адже методи та прийоми роботи постійно змінюються. Тож без систематичного підвищення кваліфікації та самоосвіти просто не обійтися. І спеціальні курси для вчителів англійської мови тут неабияк стануть у пригоді. 

Підвищення кваліфікації просто та дієво

Навчатися тоді, коли є час, та там, де зручно, цілком реально. Онлайн-курси для вчителів англійської мови – це чудовий спосіб вдосконалити знання та опанувати інноваційні технології. І для цього немає необхідності їхати кудись далеко! Адже розвиток цифрових технологій створив дійсно комфортні умови для навчання. 

А ще завдяки курсам ви:

  • зможете отримати вичерпну інформацію щодо інноваційних підходів до вивчення англійської;
  • дізнаєтеся, як зробити уроки іноземної ефективними та захопливими;
  • вивчите нюанси дитячої психології, що стане у пригоді для збільшення рівня зацікавленості предметом;
  • зможете використовувати інструменти, які мотивують учнів до вивчення іноземної мови та розвивають різні типи мислення.

І, звісно, ви зможете перейняти досвід вітчизняних та закордонних колег, а також підвищити самооцінку та впевненість у власній професійності.  

Онлайн-курси від «На Урок» – гідний вибір вчителів англійської мови 

Освітній проєкт «На Урок» пропонує безкоштовні онлайн-курси для вчителів англійської мови, які допоможуть удосконалити педагогічні навички та розвивати професійну майстерність. Обираючи такий формат самоосвіти, ви отримуєте можливість:

  • самостійно планувати самоосвіту, обираючи зручний час, навчатися у тому темпі, який ви самі обираєте;
  • розвивати ключові компетентності;
  • перейняти досвід лекторів, педагогів-практиків, які є справжніми експертами своєї справи;
  • безкоштовно переглядати всі лекції;
  • отримати свідоцтво, яке відповідає всім вимогам чинного законодавства України, про проходження курсу (одразу після складання «Підсумкового тесту»).

Кожен курс є авторською думкою, що підкріплена перевіреними джерелами та інноваційними відкриттями. Тематика курсів охоплює різноманітні напрями та дозволяє обрати саме те, що вас цікавить. Оберіть тему, яка вас цікавить, ознайомтеся з навчальною програмою, перегляньте відгуки: це дозволить визначитися. 

Курси англійської мови для вчителів – це зручно, цікаво та корисно! Приєднуйтеся та вдосконалюйтеся разом із нами