Курси для вчителів інформатики

Онлайн-курси для вчителів інформатики – це комплексний, ефективний та неймовірно продуктивний формат підвищення кваліфікації. Найкращі педагоги-практики, які викладають інформатику та знаються на комп'ютерних технологіях, ознайомлять із цікавими інтернет-ресурсами, прийомами, підходами до навчання школярів та ефективної самоосвіти. Оберіть будь-яку тему, яка вас цікавить, реєструйтеся на курс, складіть підсумковий тест й отримайте свідоцтво як підтвердження професійного зростання.

Заплановані події

У записі

Активності
Напрями
Рік

Учитель – авторитетна особистість, яка надихає на саморозвиток і відкриває дітям світ нових можливостей. Тому кожен педагог має бути цікавою людиною та компетентним професіоналом. А хто, як не викладач інформатики, можуть із легкістю застосовувати нові прийоми та інформаційні технології на своїх уроках? Курси для вчителів інформатики допоможуть вам перейняти досвід успішних практиків з усієї країни та зробити свої уроки ще більш насиченими й захопливими.

Чим цікаві курси для вчителів інформатики від «На Урок»?

Завдяки онлайн-курсам від «На Урок» учителі інформатики отримують можливість підвищувати кваліфікацію в комфортних умовах. Тут ви першими дізнаєтеся про сучасні методики та технології викладання предмета, організуєте уроки, які точно відповідатимуть потребам й інтересам учнів ХХІ століття. 

Переваги онлайн-курсів для вчителів інформатики: 

  • Комфортний темп, зручне навчання з будь-якого куточка країни. Онлайн-навчання дозволяє підвищувати кваліфікацію у зручний для вас час.
  • Перевірені лектори з усієї України. Педагоги-новатори підкріплюють свої виступи перевіреними джерелами та сучасними науковими відкриттями.
  • Мотиваційні інструменти вчителювання. Вони спонукають учнів отримувати знання.
  • Цікаві інтернет-ресурси, прийоми для ефективної самоосвіти.
  • Свідоцтво про проходження курсу та години до підвищення кваліфікації одразу після складання підсумкового іспиту. Відповідає всім вимогам чинного законодавства України.

Як зареєструватися та пройти курси освітнього проєкту «На Урок»

Перш ніж зареєструватися на онлайн-курси для вчителів інформатики визначіться, чого ви очікуєте після проходження, які педагогічні навички хочете вдосконалити. Прочитайте інформацію про кожен із курсів та оберіть саме той, який зацікавив найбільше. Так ви заощадите власний час і знатимете, наскільки особисто для вас буде корисною інформація курсу. Для вашої зручності на екрані праворуч є фільтри за активностями, напрямами, категоріями, компетентностями тощо.

Потім натискаєте на жовту кнопку «Зареєструватися», що знаходиться праворуч у верхній частині сторінки курсу. Реєстрація та всі матеріали курсу безкоштовні.

Відеолекції завжди відкриті до перегляду, можете дивитися та конспектувати у зручний для вас час!

Як отримати свідоцтво 

Для того, щоб отримати сертифікат підвищення кваліфікації слід прослухати дистанційні курси для вчителів інформатики та скласти підсумковий іспит. А оскільки освітній проєкт «На Урок» є суб’єктом підвищення кваліфікації, всі документи, видані ним, можуть бути зараховані під час підвищення кваліфікації, оскільки на 100% відповідають вимогам Пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., що набув чинності 03 вересня 2019 року.

Розвиваємося та підвищуємо кваліфікацію разом із «На Урок»!