Розробка уроку з англійської мови в 3 класі - "Моя родина" за О. Карп'юк. Містить завдання на перевірку читання, аудіювання, письма та усного мовлення. Урок поетапно розроблений згідно з усіма вимогами.
Урок з англійської мови у 3 класі за підручником О. Карп’юк
Вчителя: Гайдай І. О.
Тема: Моя родина
Мета: ввести та активізувати лексичні одиниці теми, тренувати їх у вживанні в усному мовленні, розвивати фонетичні навички та навички діалогічного мовлення, продовжувати удосконалювати навички читання, розвивати культурологічні основи сімейних, соціальних, суспільних явищ, навчати учнів продуктивно співпрацювати з різними партнерами в групі та команді, виховувати у учнів любов до родини
Обладнання: підручники, зошити, словники, тематичні картки, картки для самостійної роботи
Тип уроку: урок засвоєння нових знань
Хід уроку:
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. The beginning of the lesson Початок уроку: привітання
Good morning everyone!
Good morning!
Are you ready for a bright new day?
Yes!
Good morning, good morning
How are you? How are you?
It’s so nice to hear you today!
2. Aim of the lesson Повідомлення теми та мети уроку
Today we have a new topic «My family». By the end of the lesson you will know 10 new words, you are going to speak about your family. I hope you will enjoy it.
3. Warming-up. Введення в іншомовну атмосферу
1. Робота з картками. Вчитель роздає дітям малюнки, учні повинні записати всіх членів родини
Look at the picture of the family. We can see a mother, a father, a sister, a brother. Use the words in the box to write who is who.
Запишіть слова біля поданих малюнків
Mother Father Son Daughter Grandpa Grandma
ІІ.Основна частина уроку
1. Presenting Vocabulary Представлення лексичного матеріалу до теми «Родина»
Вчитель пише на дошці слова : mother, father, sister, brother, son, daughter, grandma, grandpa. Читає вголос, пояснюючи слова, діти повторюють за вчителем.
Потім вчитель просить учнів розподілити слова на 2 групи, залежного від їх роду – males and females.
Divide the words in two groups: male (boys and men) and female (girls and women). Учні працюють в парах.
2. Reading Подання діалогу для читання впр. 1 стр. 30
Етап підготовки до читання
Вчитель веде бесіду з учнями
What can you see in the picture?
Where are they?
Етап читання діалогу
Учні читають в парах
3. Family tree. Reading and discussing. Учні читають текст впр. 3 стр. 31 та дають відповіді на запитання вчителя
Who is Kate?
Who is Mike?
Who is Bill?
Who is Eddie?
4. Pronunciation Практикування у вимові звуків
Виконання впрю 2 ст. 30 Please, open your books at page 30 exercise 2. Listen and repeat.
Закріплення правил читання літер і буквосполучень
Вчитель роздає картки для самостійної роботи. Завдання – вибрати правильний звук
[ʌ] [æ] [α:]
Ugly, uncle, mother, son
Family, dad, rabbit, granddad
Park, father, heart, garden
Physical warm up activity Фізкульхвилинка
Brush, brush, brush your teeth
Brush it everyday
Father, mother, sister, brother
Brush it everyday
Wash, wash, wash your face
Wash it everyday
Father, mother, sister, brother
Wash it everyday
Comb, comb, comb your hair
Comb it everyday
Father, mother, sister, brother
Comb it everyday
Eat, eat, eat your food
Eat it everyday
Father, mother, sister, brother
Eat it everyday
Drink, drink, drink your milk
Drink it everyday
Father, mother, sister, brother
Drink it everyday
5. Speaking skills Розвиток навиків усного мовлення. Учні запитують один в одного та дають відповіді на запитання впр. 4 ст. 31
III. Заключна частина уроку
Домашнє задання
WB pg. 25 Draw your family tree
Підведення підсумків уроку