Продовжуємо вивчати тему на другому уроці. Для актуалізації задіяне відео "Знайди помилку". Діти залучені до активної самостійної діяльності в групах.
Лисенко Олена Євгенівна
Урок № 2
Тема: Синус, косинус, тангенс кута від 00 до 1800
Мета: навчальна: закріпити означення синуса, косинуса, тангенса кута від 00 до 1800, опрацювати тотожності, удосконалювати навички самостійної дослідницької діяльності учнів на уроці; підготовка до ДПА
розвивальна: розвивати вміння аналізувати, порівнювати, критично мислити, обґрунтовувати свій вибір, інформаційно-комунікативні навички;
виховна: формування таких якостей особистості, як відповідальність, уважність, організованість, вміння працювати в групі
Тип уроку: комбінований
Обладнання: проектор, комп’ютер, відео «Знайди помилку», розміщене на Yotube, листок самоконтролю
Хід уроку
Чого б ти не навчався,
ти навчаєшся для себе
Петроній
І. Організаційний момент
Сьогодні ми з вами продовжуємо працювати над темою «Синус, косинус, тангенс кута від 00 до 1800» і відкривати для себе нове.
ІІ. Актуалізація опорних знань
Розпочинаємо нашу роботу із вправи «Знайди помилку».
Перегляньте уважно відео, знайдіть помилки, якщо вони є, виправте їх і запишіть до зошита.
Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=AvlO1liq2uw
У кінці перегляду відео робимо перевірку.
ІІІ. Перевірка домашнього завдання
І V. Основна тригонометрична тотожність
Продовжуємо зміцнювати вивчене:
для тупого кута ?
Кожна група звітується про виконання завдань. № 1.13 обговорюємо всі разом, закріплюючи вивчений матеріал.
Групи заповнюють листок самоконтролю
Знав |
Дізнався |
Хочу дізнатися |
|
|
|
V. Підсумок
Оцініть свою роботу на уроці у відсотках!
VІІ. Домашнє завдання:
§ 1, п.1, стор. 5-7 – вивчити, розв’язати - № 1.12, 1.20.
Мерзляк А. Г. Геометрія: підручник для 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів / А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір. – Харків: Гімназія, 2017. – 240 с. : іл.