Урок "Days of the Week. My Favourite Subject"

Про матеріал

повторити назву днів тижня та навчальних предметів; навчати розповідати про свій улюблений предмет; формувати навички вживання лексичних одиниць у діалогічному мовленні; розвивати навички творчості та самостійної роботи; спонукати до спiлкування iноземною мовою

Перегляд файлу

 

План-конспект уроку для учнів 3 класу

Days of the Week

My favourite Subject

C:\Documents and Settings\User\Рабочий стол\Новая папка (2)\ex 1.jpg

 

           Вчителя англійської мови

                                  Образцової Л.В.

 

 

 

 

 

Тема: Дні тижня. Мій улюблений предмет

Мета:

ОСВІТНЯ:   пiзнавальну активнiсть учнiв, вчити правильному порядку слів у реченні.

ПРАКТИЧНА: повторити назву днів тижня та навчальних       предметів; навчати розповідати про свій улюблений предмет; формувати навички вживання  лексичних одиниць у діалогічному мовленні; розвивати навички творчості та самостійної роботи;  спонукати до спiлкування iноземною мовою.

РОЗВИВАЮЧА: розвивати комунікативні вміння, логічне  мислення, фонетичний слух, розвивати навички аудіювання, говоріння, читання, письма; вчити працювати в  групах розвивати лiнгвiстичнi навички учнів.

ВИХОВНА: виховувати зацікавленість до шкільних предметів та вивчення англійської мови,  виховувати  культуру мислення, активну життєву позицiю.

Тип уроку: урок повторення і узагальнення знань; нестандартний урок

Обладнання й матеріали: роздруковані матеріали із завданнями для учнів, картинки, ігри, комп’ютер, проектор, презентація, підручник.

Перебіг уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

  1. Привітання «Good morning». Мотивація навчальної діяльності. (Діти стоять усі перед дошкою).
  2. Повідомлення теми і мети уроку.

Розгадування теми учнями: Daysofthe weekmyfavourite subject

  1. Уведення в іншомовну атмосферу. Активізація опорних знань.

Інтерактивна вправа «Flowers and Butterflies».

  1. Фонетична зарядка. Вірш «Every Day».
  2. Поділ на групи. Діти розсаджуються за групами.
  3. Виконання завдань у групах:
  1. Вправа «Put the words in the correct order” (завдання в конверті).
  2. Коротке мовлення «Why do you like Monday/Tuesday…?».

ІІ. Основна частина.

  1. Інтерактивна вправа «Baskets». Знайти й обвести кружечком зайве слово.
  • We are going to a very exciting place, but we need to take baskets. Our baskets are unusual because you can`t see usual things there. You see the words in them.
  1. Гра «Fill the basket» (діти заповнюють свої кошики правильними варіантами речень).
  2. Сприймання на слух. Відеопісенька «What`s your favourite subject?»
  • We went to the «Happy Forest School». Do you know that animals like to study too.
  • What subjects do they like?

За другим разом прослуховування  діти співають.

  1. Інтерактивна вправа «Guess the subject». Завдання на екрані, презентація.
  • Now you are the guests and  pupils of the «Happy Forest School».
  1. Гра «The Fastest» (завдання на швидкість). Хто зробив, вигукує «Bingo».
  2. Сприймання на слух. Читання за підручником с. 52. Відповіді на запитання:
  • Who is Ann?
  • What is her favourite subject?
  • What are her favourite days?
  1. Робота в групах за картками. Доповнити (за зразком текста підручника) і презентувати текст про улюблений предмет групи.
  2. Інтерактивна вправа «Talking Battles» на побудову діалогів. На батли виходять учні з різних групп по одному.

ІІІ. Заключна частина.

  1. Домашне завдання. Розповідь про улюблений предмет.
  2. Оцінювання учнів.
  3. Прощання.

Good bye to all

Good bye.

My best wishes

Bye-bye!       

 

docx
До підручника
Англійська мова для загальноосвітніх навчальних закладів 3 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
15 січня 2019
Переглядів
986
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку