працювати над вдосконаленням вмінь та навичок читання вголос та перекладу;вчити учнів знаходити необхідну інформацію в тексті; вчити учнів діалогічному та монологічному мовленню. сприяти розвитку мовномислительної діяльності під час роботи з текстом. сприяти розширенню кругозору учнів про життєвий та творчий шлях німецьких письменників.
8 клас
Тема уроку: «Шкільна бібліотека»
Підтема: Ф.Шиллер «Життєвий та творчий шлях».
Мета уроку:
Обладнання книга для читання «Розмовляй німецькою мовою», портрет
уроку Ф.Шіллера, збірка віршів та твори письменника.
Хід уроку
І Етап орієнтації Як ви розумієте слова «поет», «драматург». Поясніть, будь
ласка!
ІІ Етап покладання Сьогодні ми будемо читати, перекладати, знаходити
мети речення в тексті, відповідати на запитання, складати план та
тези до тексту, вести бесіду за змістом прочитаного.
ІІІ Етап проектування Plan
ІV Етап виконання Hört zu und sprecht mir nach!
плану
1.Фонетична зарядка уривок із вірша Ф. Шиллера
2.Перевірка домашнього Вчитель перевіряє домашнє завдання.
завдання 1. Розповідь про Х. Хайне.
2. виразне читання вірша.
3. Arbeit an dem Text 1. Читання тексту (ст.14) по абзацам;
2. бесіда за змістом тексту;
3. знайти відповіді на запитання до тексту (ст.15)
4. знайти речення в тексті та прочитати їх.:
Sportpause Ihr ermüdet sehr. Steht auf!
5. Скласти план до тексту.
6. Скласти тези до тексту.
7. Переказ тексту.
V Контрольно- Учні за допомогою листочків різного кольору оцінюють
оцінювальний роботу своїх товаришів. Вчитель висловлює свою думку.
етап А потім разом виставляє оцінки.
VI Етап
підведення
підсумків
уроку
1. Пояснення 1) розповісти про Ф. Шиллера.
домашнього 2) вивчити вірш.
завдання 3) знайти цікаву інформацію про Ф. Шиллера.
2. Підведення Про кого ми з вами сьогодні говорили на уроці?
підсумків Що писав Ф. Шиллер? Які його твори ви запам’ятали?
уроку