Математика, 4 клас, підручник Григорія Лишенко
Тема уроку: Формую уміння розв’язувати задачі, що містять збільшення
(зменшення) числа у кілька разів. Повторюю види кутів.
Мета: формувати уміння розв’язувати задачі, що містять збільшення (зменшення) числа у кілька разів; повторити види кутів; розвивати мислення, пам’ять; виховувати моральні якості, повагу до людей, які вирощують хліб; свідоме і творче ставлення до навчання.
Обладнання : картки з цифрами, цеглинки лего
Хід уроку
І Організаційний момент
а) Пролунав дзвінок,
Він всіх скликав на урок.
Рівно стали, порівнялись
І з гостями привітались.
б) складіть акровірш, як будемо працювати на уроці
У (уважні)
Р (розумні)
О (обдумливо)
К (кмітливі)
ІІ Актуалізація опорних знань
Уважно слідкуємо за відео, рахуємо і показуємо на картках кінцеву відповідь
https://www.youtube.com/watch?v=QmVYuQiFVMk
Обчисли усно, відповідь запиши 60: 5
3.Письмово розв’язуємо приклади з остачею № 235 с. 40
34 Робота в групах.
Розв’яжи приклади № 236 с. 40
ІІІ Оголошення теми і мети уроку
Сьогодні ми з вами на уроці будемо розв’язувати задачі, що містять збільшення (зменшення) числа у кілька разів. Повторюю види кутів.
IV Вивчення нового матеріалу
Збільшити в: зменшити в
Що позначає 120 це число у 3 рази менше, ніж попереднє. Як ми повинні знайти попереднє число? Яку виконати дію?
Ми 120 * 3
4 Ми втомились, настав час відпочинку
https://www.youtube.com/watch?v=YcdTXsIJC9A&t=4s
5 Робота з геометричним матеріалом № 241
6 Роз’яжи рівняння № 242
7 Виконай завдання підвищеної складності № 243
V Домашні тренувальні вправи
За вибором виконай задачу 244 або приклади 245
VI Рефлексія уроку
Урок наш закінчився оцініть свою роботу, виберіть цеглинку.