1
Тема уроку:
Додавання і віднімання десяткових дробів.
Мета уроку:
Відпрацювати уміння виконувати дії додавання і віднімання десяткових дробів.
Принципи навчання на уроці:
Об’єкт контролю на уроці:
Тип уроку:
Узагальнення та систематизація знань учнів.
Структура уроку:
Обладнання:
Хід уроку:
Повідомлення теми і мети уроку.
Наявність письмового завдання перевіряють консультанти.
На мультимедійній дошці з’являються приклади на дії додавання або віднімання, кожен учень розв’язує відповідно один приклад.
1) 1,3+12,74=______ 11) 15+1,7=______
2) 5,302+0,768=______ 12) 17,61-16,7=______
3) 35,05-8,0023=______ 13) 48,6-2,26=______
4) 0,013-0,0072=______ 14) 52,8+10,22=_____
5) 10,22+40,8=_____ 15) 7,3-4,206=______
6) 4,206+7,7=_____ 16) 4,72-2,03=_____
7) 175,37-35,3=_____ 17) 35,3+40,37=______
8) 2,28+4,01=_____ 18) 7,39+2,28=_____
9) 5,67+3,23=_____ 19) 9,72-4,72=____
10) 20-5,5=_____ 20) 15,1-3,9=_____
Після розв’язання вони знаходять свої відповіді на картках і складають девіз уроку: «Вчитись старанно!»
Учні працюють в групах, завдання проектується на дошці.
Самостійна робота
I в 52,8+10,22-40,8= II в 7,3-4,206+7,7=
III в 175,37-(35,3+40,37)= IV в 7,39-(2,28+4,01)=
I в у метрах: 35,7м-34см= II в у дециметрах: 65см+0,27дм=
III в у кілограмах: 6ц-25,6кг= IV в у центнерах: 2т+4,5ц=
I в х+13,5=17,85 II в 3,07+у=9,077
III в (2,33+х)-59,3=4,26 IV в (93,2-х)-1,25=3,254
По закінченню учні консультанти перевіряють і оцінюють роботу учнів своєї групи, на дошці з’являються відповіді
Кожен учень сумує свої бали отримані у індивідуальній картці. Учитель аналізує роботу кожного учня.
Індивідуальна картка
____________________________________
№ |
Вид завдання |
Кількість балів |
1 |
Домашнє завдання. |
|
2 |
Розминка |
|
3 |
Узагальнення та систематизація знань. |
|
4 |
Творчі роботи |
|
5 |
Самостійна робота. |
|
6 |
Усього: |
|
Підручник, §30. Вправи № 853; 870(1,2). Повторення: №874.