Тема: «In the cinema. У кінотеатрі»
Мета:
навчальна: формувати навички вживання нових лексичних одиниць; вдосконалювати навички аудіювання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури;
розвивальна: розвивати компетентність спілкування іноземною мовою; комунікативні здібності учнів; критичне мислення; уміння висловлювати й аргументувати власну точку зору, аналізувати, порівнювати;
виховна: виховувати культуру спілкування; почуття дружби, товариськості; виховувати толерантність, уміння працювати в колективі, повагу до співрозмовника, охайність у веденні записів, бажання проводити свій вільний час з користю.
Плужнянська загальноосвітня санаторна школа
Хмельницької обласної ради
Тема уроку:
«In the cinema.
У кінотеатрі»
Підготував:
вчитель англійської мови
Козлюк Ольга Юріївна
Плужне – 2018 р.
Урок № 36
Клас: 7
Дата:____________
Тема: «In the cinema. У кінотеатрі»
Мета:
навчальна: формувати навички вживання нових лексичних одиниць; вдосконалювати навички аудіювання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури;
розвивальна: розвивати компетентність спілкування іноземною мовою; комунікативні здібності учнів; критичне мислення; уміння висловлювати й аргументувати власну точку зору, аналізувати, порівнювати;
виховна: виховувати культуру спілкування; почуття дружби, товариськості; виховувати толерантність, уміння працювати в колективі, повагу до співрозмовника, охайність у веденні записів, бажання проводити свій вільний час з користю.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу
Методи: пояснення, вступна та підсумкова бесіди, фронтальне опитування, робота біля дошки, зробити відповідність, пошукове завдання, робота з словником, робота в парах та групах, самостійне письмо, усний контроль, мозковий штурм, «луна», пояснювально-ілюстративний метод, «мікрофон»;
Обладнання: підручник, зошит, словник, презентація, картки для роботи в групах, роздатковий матеріал, ілюстрації;
Основні поняття: a hall, a billboard, a box office, a refreshment stand
Procedure
I. Організаційний етап уроку. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Привітання
T. Good morning, boys and girls!
Ps. Good morning, good morning!
Good morning to you!
Good morning, good morning ,
We are glad to see you!
T. Thank you. I am glad to see you too. Let’s start our lesson.
2. Організація класу. Підготовка до уроку. Звіт чергового. Вправи для правильної постави. Дихальні вправи
3. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: The topic of our lesson is “In the cinema”, we learn new words and do many exercises! Let’s go! Be active!
4. Уведення в іншомовну атмосферу
«Мозковий штурм»
Answer the questions.
1. How often do you go to the cinema?
2. What kinds of films are you interested in?
3. What kinds of films don’t you like? Why?
4. Do you have a favourite actor?
5. Who’s you favourite actress?
II. Основна частина уроку
5. Перевірка домашнього завдання
Exercise 6, p. 84, нова лексика
“Луна”, пояснювально-ілюстративний метод
Exercise 1, p.85
T: Repeat after me and translate
7. Розвиток навичок діалогічного мовлення
«Робота в парах»
Exercise 1, p.85
Т: Work in pairs. Act out the dialogue.
8. Презентація лексики тексту
«Пушуковий метод»
Exercise 2, p.86
Т: Translate this words with vocabulary.
9. Physical Activity
Учитель називає слова та жестами показує учням, що треба робити, спонукаючи учнів повторювати фрази та дії.
Учні підводяться та повторюють слова.
Учні підводяться та повторюють слова.
Учні махають один одному рукою.
Учні сідають, повторюючи слова.
Stand up, sit down (встати і сісти)
Clap, clap, clap. (поплескати в долоні)
Point to the window, (показати пальчиком на вікно)
Point to the door, (показати пальчиком на двері)
Point to the board, (показати пальчиком на дошку)
Point to the floor. (показати пальчиком на підлогу)
Stand up, sit down (встати і сісти)
Clap, clap, clap. (поплескати в долоні)
«Ланцюжок»
Exercise 2, p.86
Т: Read the letter one by one and translate.
11. Vocabulary practice
T: Match the words:
1) cowboy |
a) comedy |
2) monster |
b) fantasy |
3) kiss |
c) western |
4) laugh |
d) science fiction |
5) explore |
e) action |
6) alien |
f) horror |
7) wizard |
g) adventure |
8) explosion |
h) romance |
Key: 1 c, 2 f, 3 h, 4 a, 5 g, 6 d, 7 b, 8 e.
12. Розвиток навичок письма
Робота з дошкою
T: Complete the sentances
1. The “Ukraina” cinema is known as one of the best cinemas in our country.
2. You can watch comedies, thrillers and horror films there.
3. … modern.
4. … motion picture projectors.
5. … special soundabsorbing panels.
6. … special props for drinks and popcorn.
7. … six monitors, a video projector and three bars.
8. … a unique calm and homelike atmosphere.
13. Домашнє завдання
Do exercise 5, p. 87.
Key:
1. Science fiction films are always accompanied by sensation.
2. The reconstruction of our local cinema will start in a month.
3. Is a wonderful terrace located on the second floor there?
4. Does the “Ukraina” cinema correspond to all modern standards?
5. The location, programme, design interior and quality of service attract audience to this cinema.
6. Do the seats feature any special props for drinks and popcorn in the halls of the cinema?
14. Підбиття підсумків уроку
«Мікрофон»
T: What new words do you remember today?
T. The lesson is over. Thank you for your work and attention! Your marks are… Good luck!
Cl. Thank you teacher. Goodbye!