План – конспект уроку
з англійської мови за темою
«In the world of toys»
1 клас
Вчитель: О. В. Теленик
Тема: In the world of toys. В світі іграшок.
Цілі: закріпити та активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал з теми іграшки, практикувати у вживанні вивчені лексичні одиниці, продовжувати формувати вміння будувати запитання та давати відповідь, повторити вивчені букви та вміти розпізнавати букви алфавіту - від А до D, формувати вміння й навички читання, письма та усного мовлення; розвивати здатність порівнювати мовні явища рідної та англійської мов, формувати навички розуміння на слух нових лексичних одиниць, навички аудіювання, говоріння та діалогічного мовлення, правильну англійську вимову, комунікативні компетентності та здібності учнів, вміння сприйняття тексту на слух, вміння вести простий діалог, навички правильної вимови, артикуляційний апарат, мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів, пам'ять, увагу, волю, образне мислення та усне мовлення, дрібну моторику рук, вміння спів ставляти та порівнювати, творчі здібності та уяву; виховувати самостійність, охайність, працелюбність, бережливе ставлення до іграшок та до домашніх тварин, пізнавальні інтереси, вміння раціонально використовувати свій час, продовжувати роботу над формуванням вміння працювати в колективі, в парах, в групах, ввічливість у стосунках з оточуючими, культуру спілкування, почуття взаємодопомоги, формувати інтерес до вивчення іноземної мови та доброзичливу атмосферу в класі.
Обладнання: англійські дитячі пісні, відеокліп “How Old are You?”, картки-звуки, картки-букви, літери, алфавіт, картки для самостійної роботи, м’яч, підручник, роздатковий матеріал, тематичні малюнки, малюнки із зображенням настрою, пісня “Hello”, аудіододаток для прослуховування, іграшки, відео Карпюк 1 клас НУШ Тема 5 Урок 8.
ХІД УРОКУ
1. Організація класу
1. Greeting. Introduction to a foreign language atmosphere.
T: - Stand up, please! Good morning, children!
Ps.: - Good morning, teacher!
T: - Let’s start our lesson and greet each other:
Hello! Hello!
Nice to see you, to see you!
Hello! Hello!
Nice to see you too!
Oh, what a lovely day!
Oh, what a wonderful day!
2. Pairwork. Парна робота. T: - Face each other. Smile at your partner and wish him/her good luck!
T: Sit down, please! How are you today? I hope you are fine and happy.
3. Speech warm-up.
Toys, toys, toys, toys
What`s this? It`s a train.
What`s this? It`s a plane.
What`s this? It`s a doll.
What`s this? It`s a ball.
What`s this? It`s a bike.
What`s this? It`s a kite.
What`s this? It`s a book.
What`s this? It`s a car.
Toys, toys, toys, toys,
Toys, toys, toys. Т.: Well done!
4. Warming up.
- Hello! What is your name?
- Hello! My name is … (ім'я).
- Hello, … (ім'я)! How are you! або
- How are you today?
- Hello, … (ім'я)! - I am fine/(bad, happy, ok,
so-so, sad, hungry, good, great,
wonderful) today. Thank you.
- How old are you? - I am … .
- Where are you from? або
- Where do you live?
- I`m from Ukraine, the village of … . або
I live in ...
- What is the weather like today?
(The weather is (fine, bad))
- Goodbye! Bye!
T: - Well done! You are so clever! Do you like English?
5. Phonetic Drill. Фонетична розминка. T: - Ви вже знаєте для того щоб чітко і правильно вимовляти англійські слова, нам треба потренувати язички. Послухайте продовження казочки про Веселого Язичка.
- Давайте пригадаємо деякі пригоди нашого Язичка. Одного разу Mr. Tongue вирішив вимити дзеркало. Він узяв маленьку ганчірочку i почав дмухати на дзеркало i протирати його. Mr. Tongue дуже старався. Він легенько дмухав — [h] - [h-h-h] — i витирав ганчірочкою. (Прошу дітей допомогти Язичку i показати, як він дмухав i витирав дзеркало. Стежу, щоб звук [h] вимовлявся на видиху легко i протяжно: [h-h-h]. Нагадую дітям, що вони вже чули цей звук у слові Hello. Прошу їх вимовити слово Hello. Відпрацьовую його вимову, запропонувавши дітям повторювати за мною.)
2). Основна частина.
1. Aim.
Т.: - Today we will repeat the names of our toys, numbers, colors, English letters and words.
T: - I hope that our lesson will be just as energetic with the same good mood. Well! Let's start our lesson.
T: - But first let's check how you learned the previous material.
2. Activation of vocabulary.
2.1. Repetition of learned letters.
T: - What letters we learn in the last lesson? (Cc, Dd). Show me the letter …
T: - Let's write a capital letter A, a lowercase a. (аналогічно Bb, Cc, Dd) Letter Aa, sound [æ], [ei]; letter Bb, sound [b]; аналогічно Cc, Dd…. Well done!
2.2. Game «I know the ABC from A to D». T: - And now let's play the game "I know the alphabet from A to D". I show the letter, and should try to name this letter and its sound. And then have to name all the familiar words with this letter. (Example: letter Aa, sound [æ], words: Ant, Ann, Apple.) (Наприклад: буква Aa, звук [æ] слова: ant, Ann, apple і т. д. ball, bird, book, bag…. cat, car, cow… dog, doll, duck)
2.2. Repetition of the studied colors. Гра «Знайди колір». Вчитель розклав заздалегідь картки з кольорами по всьому класу, а учні повинні знайти картку і назвати колір, що зображений на ній. (It’s a …. .) brown, yellow, pink, green, orange, red, blue, grey, black, white. - Well done!
2.3. Гра “Magic bag”
T: - Put your hand hand into the bag and take out only one toy. Thеn your task is name the toy.
2.4. Paint the toy.
3. Exercise moment.
Т.: -Stand up everybody, please. Look and me and repeat.
4. Consolidation of the studied lexical units.
4.1. Listening. (Unit 5 lesson 8-1). T: - Take your book and open it at page 65. Ex. 1. Listen, then point and say. T: – Now you listen to and watch a video where children tell what toys they have. And then tell me what toys it is. Перегляд відео https://www.youtube.com/watch?v=j1vgQJeBrhs
4.2. Speaking. T: - Next exercise. Ex. 2. Play the board game. (It’s a ….)
4.3. Speaking. T: - Next exercise. Ex. 3. Match and name. - Show the letter and name who we studied that letter: Cat Carol, bear Bill, dog Danny, ant Annie
4.4. Speaking. T: - Next exercise. Ex. 4. Play the game. Hello, how are you? Iam fine. Thank you.
5. Work in the Workbook. T: - Take your work book and open at page … .
3). Заключна частина.
Summarizing:
Т: - Do you liked our lesson? What did you like best of all? - Thank you, very much, children for the lesson, you were very active today and worked very well.
Т: - I am really proud of you. Now, stand up, children, please! Good bye, children. Have a nice day.
Our lesson is over. Good-bye! Stand up!
Т.: Оne, two, three, four, five
I say Goodbye!
Ps: Оne, two, three, four, five
We are say Goodbye!