Урок контролю і знань з теми "Світ дитинства"

Про матеріал
Контрольна робота складається з чотирьох рівнів: перші три рівні виконуються обов*язково, четвертий - за бажанням учнів. Перші два рівні складаються із 6 тестових завдань (кожна правильна відповідь = 1 бал. Максимальна кількість балів - 6). Третій рівень має 3 завдання: на встановлення відповідності - 2 завдання, на встановлення відповідності - 1 завдання. Кожне завдання оцінюється в 1 бал. Максимальна кількість балів - 3. Четвертий рівень - творче завдання (одне на вибір учня) - 3 бала.
Перегляд файлу

Контрольна робота за темою  «Світ дитинства» 

Мета: систематизувати й узагальнити знання учнів за даною темою; розвивати пам'ять, образне та логічне мислення, вміння виконувати тестові завдання, обґрунтовувати свої думки; виховувати кращі моральні якості, наполегливість та цілеспрямованість.

 

Тип уроку: урок контролю й корекції знань, умінь та навичок.

 

Хід уроку

І. Організаційний момент

ІІ. Оголошення теми й мети уроку

ІІІ. Робота над темою уроку

  1. Інструктаж щодо виконання контрольної роботи.
  2. Виконання контрольної роботи.

І – ІІ рівні Тест (6 балів)

  1. Події повісті М.Твена «Пригоди Тома Сойєра» відбуваються у місті:

а) Сент-Пітерберзі       б) Чикаго           в) Санкт-Петербурзі

 

2.  Том Сойєр, фарбуючи паркан, відкрив загальний закон, що керує усіма людськими вчинками, «людина завжди пргне того, що…:

а) легко досягти»  

б) важко досягти» 

 в) ніколи не досягти».

 

3. Лікар Чилтон був закоханий  (за твором Е.Портер «Полліанна») у:

А) місіс Сноу

б) Ненсі  

в) тітку Поллі.

 

4. До приїзду в дім тітки Поллі Полліанною опікувалися:

А) Червоний Хрест   б) Жіноча допомога    в) працівники дитбудинку.

 

5. Скільки років було Пеппі Довгапанчосі (за твором А.Ліндгрен «Пеппі Довгапанчоха»?

а) 9         б) 10          в) 11

 

6. Ця чарівна героїня проживала на віллі «Хованка». Як її звали?

А) Беккі            б) Пеппі                в) Полліанна.

ІІІ рівень (3 бала)

  1. Установити відповідність між назвою твору та жанром.
  1. «Пеппі Довгапанчоха»                                 а) роман
  2. «Полліанна»                                                  б) повість
  3. «Пригоди Тома Сойєра»                              в)повість-казка

                                                                              г) оповідання.

     3б.

 

  1. Установити відповідність між подіями твору «Полліанна» та частинами композиції.
  1. Очікування приїзду Полліанни                                     а) кульмінація
  2. Знайомство Полліанни з тіткою                                   б) розв’язка
  3. Знайомство з жителями Белдінгсвіля                          в) зав’язка
  4.  Вирок лікаря – дівчинка не зможе більше ходити    г) експозиція
  5. Полліанна стає на ноги                                                 д) розвиток дії.

        

 

  1. Установити послідовність подій у творі Е.Портер «Полліанна».

а) Відвідування місіс Сноу.

б) Відвідування Полліанни жителями міста.

в) Приїзд Полліанни до тітки.

г) Знайомство з Пендлтоном.              3 г    4б.

 

І\/ рівень (одне із завдань) – 3 бала

  1. Твір-мініатюра на одну із тем:
  •  «Халамидники, яких усі люблять» (за твором М.Твена «Пригоди Тома Сойєра»).
  •  «Мій улюблений  твір».
  1. Опишіть 1-2 складні ситуації, запропонуйте вихід із них за допомогою гри в радість (за твором Е.Портер «Полліанна»).
  2. Дайте розгорнуту відповідь на запитання: «Як змінився б наш клас (країна), якби в ньому жила Полліанна, або багато Полліанн?»

 

І\/. Підсумок уроку.

 

docx
Додано
27 квітня 2020
Переглядів
3012
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку