Урок математики для 2 класу до підручника Л.В. Читання та запис числових виразів, що містять дії одного або різних ступенів без дужок і з дужками. Обчислення їхнього значення

Про матеріал

Конспект уроку математики для 2 класу до підручника

Л.В.Оляницька "Читання та запис числових виразів, що містять дії одного або різних ступенів без дужок і з дужками. Обчислення їхнього значення"

Перегляд файлу

Конспект уроку математики для 2 класу до підручника Л.В.Оляницької

Тема.  Читання та запис числових виразів, що містять дії одного або різних         ступенів без дужок і з дужками. Обчислення їхнього значення

     Мета: формувати в учнів предметні  компетентності:

  • навчати учнів складати та розв’язувати задачі за схемами ;
  • вчити коментувати свої дії під час виконання обчислень;
  • вдосконалювати обчислювальні навички;
  • розвивати увагу, логічне мислення;
  • виховувати інтерес до вивчення математики, культуру письма, впевненість у своїх силах, взаємодопомогу та самостійність.

формування ключових компетентностей:

  • математичної ( вміння бачити та застосовувати математику в реальному житті, розуміти її важливість);
  • вміння вчитися (формувати вміння самостійно визначати, ставити перед собою мету та досягати її; планувати і виконувати необхідні дії, вміння контролювати та оцінювати свої результати та результати інших);
  • соціальну (розвивати здатність особистості продуктивно співпрацювати з  колективом).

    Тип уроку: вивчення нового матеріалу

Обладнання, картки з правилами, мотиваційні вправи, таблиця множення,         підручник  «Математика», скринька, 6 цеглинок лего.

Хід уроку

I. Організація класу

     Чи все необхідне підготували до уроку?

Голова - щоб слухати.

Вуха - щоб чути.

Очі - щоб усе бачити.

Руки - щоб їх піднімати.

Серце - щоб усе відчувати і сприймати.

II.Мотивація навчальної діяльності

     Вправа « Чарівна скринька»

 Діти, нам необхідно наповнити цю чарівну скриньку новими знаннями та         вміннями.

Без названия.jpg

III.Актуалізація опорних знань

1) Усний рахунок (з використанням лего)

2.jpg

2) Установіть закономірність запису кожного числового ряду. Назвіть пропущені числа.

3,   6 ,  …,   12,   …,   …,   21,   …,   …,  30.

20,   …,   16,   …,   …,   10,   …,   …,   4,   2.

3) Робота в зошитах

Запис числа і класної роботи.

Каліграфічна хвилинка. Написання цифри 4.

IV.Вивчення нового матеріалу

1.Робота над задачею № 536

products_b128670.jpgproducts_b128670.jpgproducts_b128670.jpg

                                       

                                     ?пиріжків

 

  • Скільки пиріжків з капустою?
  • Скільки пиріжків із сиром?
  • Скільки всього пиріжків було на тарілках?

 

1 спосіб                                             2 спосіб

6*3 + 3*3= 27 (п.)                              (6+3)*3=27(п.)

 

V. Ознайомлення з правилом «Порядок виконання дій»

Matem_k2_012.jpg

VI.Закріплення вивченого

1.Виконання завдання №537 (колективно з коментуванням).

(4+3)*3      (2+3)*3        2*3 + 3*4

2*(6+2)       3*(2+5)       3*8 – 2*2

2.Робота над задачею № 538

3 вантажівки перевезли – по 4 вел. контейнери 

                                              по 2 мал. контейнери

 

- Скільки всього великих контейнерів перевезли вантажівки?

- Скільки малих контейнерів?

- Скільки всього контейнерів перевезли вантажівки?

3.Розвязання задачі № 539

 

VII. Домашнє завдання

Знайти значення виразів №540

Розв’язати задачу №541

VII.  Підсумок уроку

1.Вправа « Чарівна скринька»

Я повторив…     Я дізнався…     Я закріпив..   Я навчився…

 

  Без названия.jpg

 

2.Рефлексія

Вправа «Світлофор»  (використати цеглинки лего)

Vector illustration of facial expressions - smiley icon set ...

Все вдалося!                            Я доклав багато зусиль!               Нічого не вдалося!

 

 

 

Картинки і вправи взято з інтернет ресурсів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Пов’язані теми
Математика, Розробки уроків
НУШ
Додано
13 лютого 2022
Переглядів
827
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку