Клас 2
Тема: Мій дім
Мета: освітня: повторити і активізувати лексику теми;
Ознайомити учнів з новою лексикою теми;
Практикувати учнів у роботі в парах та групах ;
Розвиваюча: Розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення;
Продовжувати розвивати навички читання та письма;
Виховна: Виховувати почуття відповідальності та турботи про навколишній світ.
Обладнання: Підручники, зошити, роздруківки, чарівна скринька
ХІД УРОКУ
Greeting 1. Привітання
Good morning! I’m glad to see. How are you today? Is everything good?
Aim 2. Повідомлення теми і мети уроку
Today we are going to speak about house (flat) and the furniture in it. We are going to sing a song and work in pairs and groups.
Check on homework 3. Перевірка домашнього завдання
Drawings of houses(flats).
Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Учням вчитель роздає роздруківки із завданням. Bони складають речення про себе, використовуючи дані фрази.
Make up a sentence, using a word combination.
a house |
a bedroom |
a kitchen |
a hall |
a dining room |
a flat |
a bedroom |
a living room |
Eg. I have a flat.
My bedroom is big.
Вчитель ділить учнів за допомогою нитки. Для 12 учнів необхідно 6 довгих ниточок . Вчитель тримає у руці жмутик з нитками за середину, кожен учень повинен взятися за кінець однієї нитки. Педагог відпускає жмут і учні по два тримаються за одну довгу нитку – утворилися пари. Школярі отримують роздруківки із завданням.
New words, vocabulary box
1. living room a) table
2. bedroom b) fridge
3. bathroom c) sofa
4. dining room d) mirror
5. kitchen e) bed
KEY: 1 – c, 2 – e, 3 – d, 4 – a, 5 –b
Учні по черзі читають та осмислюють текст.
Вчитель заздалегідь готує чарівну скриньку. Естетично оздоблена коробочка в яку кладуться завдання для учнів.
З чарівної скриньки вчителя учні по черзі дістають запитання, читають та відповідають на нього.
Read the question and answer it.
Picture 1 Where is Lisa? (in the living room/ in the bedroom)
Picture 2 Where is King Seth? (in the bedroom/ in the kitchen)
Picture 3 Where is John? (in the bedroom/ in the dining room)
Picture 4 Where is Toto? (in the dining room/ in the bathroom)
Listen and circle A or B.
KEY: 1 B, 2 A, 3 B, 4 B
Учні отримують завдання на аркушах і виконують завдання в зошитах. Вчитель ділить учнів на 1 та 2 варіант (1 варіант - речення під парним числом, 2 варіант - речення під непарним числом.
5. Фізкультхвилинка,
6. Work in pairs
Учні отримують картки і в парах складають діалоги. По закінченню роботи, вчитель перевіряє учнів. (Додато 1)
Make up a dialog.
Using a picture of Toto and a house, ask your partner: Where is Toto?
Вчитель об′єднує учнів у групи, які малюють свої будинки та меблі в них. По закінченню, групи звітують по черзі, таким чином утворюється розповідь про їхні будинки та меблі в них.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Summarizing. 1. Підбиття підсумків уроку.
Вчитель запитує декількох учнів
What have you learnt at the lesson?
What was the most difficult for you?
Which activity do you find the most useful for you in real life situations?
Homework 2. Домашнє завдання.
Describe your own room.
Додаток