Тема: Спорт у нашому житті.
Мета: Повторити й активізувати ЛО теми. Навчати учнів діалогічного й монологічного мовлення за темою. Повторити граматичний матеріал: теперішні та минулі часи дієслів. Практикувати учнів в аудіюванні тексту з метою отримання максимально повної та точної інформації, що в ньому міститься. Розвивати комунікативні вміння. Розвивати вміння учнів працювати над презентаціями. Прищеплювати усвідомлення важливості занять спортомТема: Спорт у нашому житті.
Мета: Повторити й активізувати ЛО теми. Навчати учнів діалогічного й монологічного мовлення за темою. Повторити граматичний матеріал: теперішні та минулі часи дієслів. Практикувати учнів в аудіюванні тексту з метою отримання максимально повної та точної інформації, що в ньому міститься. Розвивати комунікативні вміння. Розвивати вміння учнів працювати над презентаціями. Прищеплювати усвідомлення важливості занять спортом.
Обладнання: підручник, зошит, картки з прислів’ями та висловами,
картки для індивідуальної роботи, картки для роботи
в групах , картки з різнорівневими завданнями,
презентації, комп’ютер, екран, малюнки.
ХІД УРОКУ.
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today we’ll continue our talk about sports and games and particularly about sport clubs. You’ll also practice in reading and besides revise the vocabulary on the topic in texts, games and exercises.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
T. On the blackboard there are some proverbs and sayings. Can you read and translate them.
Учні знаходять кінець висловів та прислів’їв, читають та перекладають їх.
A sound mind in a sound body. – У здоровому тілі – здоровий дух.
It is above all to take part in, not to win. – Головне – участь, а не перемога.
No pain, no gain. – Хто не працює, той не їсть.
If at first you don’t succeed, try again. – Вперше не вдалося – спробуй ще раз.
Fortune favours the brave. – Де відвага, там і перемога.
4. Перевірка домашнього завдання.
ІІ. Основна частина уроку.
1) T: Answer the following questions filling in the spidergrame.
2) Look at the pictures and say what kind of sport each of them presents.
Учні дивляться на малюнки і називають види спорту, які зображенні.
3) Complete the table.
Учні підходять до дошки і заповнюють таблицю
Summer sports |
Winter sports |
Indoor games |
|
|
|
Listen and circle the correct words.
T: Look at the pictures on page 102. Picture 1 (2,3,4). What is the boy’s name? What sport does he/she go in for? Where does he/she train? How often does he/she train?
Учні дають відповіді на запитання вчителя за малюнками в підручнику, після цього складають монологічні повідомлення за зразком, представленим у вправі.
Учні обговорюють запитання вправи і висловлюють свою думку. Впр1. ст..102
Учні підготували презентації про спорт та відомих спортсменів.
Учитель роздає учням картки, на яких назви видів спорту. Потім читає визначення різних видів спорту. Учні повинні поставити номер визначення у клітинку поряд із відповідним видом спорту.
Number 1. A game played indoors between two teams of five players which throw a ball through the net.
Number 2. Sports such as running and jumping.
Number 3. A game like tennis but played over a high net with a shuttlecock — a small feathered object.
Number 4. The sport of moving down hills or across the countryside in the snow, wearing skis.
Number 5. A game for two people or two pairs of people who use rackets to hit a small soft ball over a net.
Number 6. A sport involving skilled physical exercises and movement often performed in competitions.
Number 7. A game in which you hit a ball with your hands against the wall or between two goals.
Number 8. A water race; moving yourself through the water using your arms and legs trying to be the fastest.
Number 9. A game played by two teams of six players each wearing skates, with sticks and a rubber disc.
Number 10. A game played by two teams of eleven players who try to kick the ball into their opponents' goal.
Учні складають речення за таблицею, поданою в підручнику. Впр.5. ст..103.
9. Заповнити таблицю.
Check ( ) how often you do each of the things in the chart.
|
Every day |
Once or twice a week |
Sometimes |
Not very often |
Never |
do aerobics |
□ |
□ |
□ |
□ |
□ |
go jogging |
□ |
□ |
□ |
□ |
□ |
go swimming |
□ |
□ |
□ |
□ |
□ |
do exercises |
□ |
□ |
□ |
□ |
□ |
play basketball |
□ |
□ |
□ |
□ |
□ |
go fishing |
□ |
□ |
□ |
□ |
□ |
play football |
□ |
□ |
□ |
□ |
□ |
ІІІ. Заключна частина уроку.
T: What topic have we discussed today? Which of the task do you like? Which tasks didn’t you like very much? Why?
2.Домашнє завдання: Впр.4 ст. 102, скласти діалог по темі.
3. Оцінювання з коментарем.