Тема. Функція у=, її властивості і графік (8 клас)
Мета уроку: навчальна:
розвивальна:
виховна:
Очікувані результати: учні повинні знати алгоритм побудови графіка функції у=; вміти будувати; вміти досліджувати графік функції у=
; засвоїти зміст основних властивостей функції; вміти застосовувати при розв’язку задач властивості графік функції у=
; вміти відтворювати властивості графіка функції у=
.
Обладнання: підручник, роздавальний матеріал, презентація, ПК, мультимедійна дошка.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Вид уроку: урок-дослідження.
Хід уроку
І. Організаційний етап ( на кожному етапі виконується самооцінка роботи на уроці)
«Зібратися разом – це почато,
Триматися разом – це прогрес,
Працювати разом – це успіх!
Тож давайте прагнути до успіху!»
Оцінити свою роботу на уроці у балах (за кожен пункт від 0 до 2)
ІІ. Перевірка домашнього завдання (І тур) (Додаток А)
(2) Скільки балів Ви заробили у І турі?)
2. Проблемно-пошукова бесіда (домашнє завдання)
ІІІ. Формулювання теми, мети й завдань уроку; мотивація навчальної діяльності. (Додаток Б)
IV. Актуалізація опорних знань (ІІ тур) (Додаток В)
(3) Скільки балів Ви заробили при повторенні матеріалу у ІІ турі?)
V. Засвоєння нових знань
План викладання нового матеріалу
Досліджуємо:
(4) Ви вдало виконали роботу за комп’ютером?)
VI. Первинне закріплення знань (Додаток Е).
VII. Підбиття підсумків уроку.
Кількість балів______
VIII. Рефлексія .
Продовжити речення. Я своєю роботою на уроці задоволена (не задоволена). Чому?
IX. Домашнє завдання, інструктаж щодо його виконання
Вивчити § 19 № 398, № 401 (1, 3, 5), № 407 (1, 3, 5).
Творче завдання. Оформити аналіз досліджень (скласти опорний конспект у текстовому процесорі Word)
1