Тема: Свята і традиції.
Тема уроку: Родинні традиції.
Клас: 5
Час: 45 хв.
Мета: повторити порядкові числівники; прийменники місця on/it/at.
Тип уроку: урок застосування знань, умінь та навичок.
Очікувані результати:
Обладнання: підручник «Англійська мова 5»О.Д. Карп’юк, відео пісня «Hello Song for Kids»/ «Kids Country Song», смайлики, кольорові стікери, презентація, аудіо запис до підручника.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
1. Привітання
T: Good afternoon everyone! Nice to see you. Let’s start our lesson with a “ Hello” song. Are you ready?
Ss: Yes!
2. Фонетична розминка (Hello Song For Kids)
(Учні співають пісню разом з вчителем )
3. Мовленнєва розминка.
T: You have smiles on your desks. Choose one and answer my question, please: “How are you today?”
S1: I’m good!
S2: I’m great!
S3: I’m fine!
(Учні відповідають по черзі на питання вчителя)
4. Перевірка домашнього завдання
ІІ. Основна частина уроку
5. Визначення теми уроку. Гра «Unscramble the word»
Т: Thank you for your answers. Choose any sticker you like. Make groups of 5. (Учні вибирають кольоровий стікер та згідно кольору об’єднуються в групи)
Т: Look at the letters, unscramble the word and that’ll be the topic of our lesson.
Звучить музика. Учні складають з літер назву теми уроку.
T: Read the key word. What is it? Yes, it is “Family Traditions”.
5. Подання ЛО теми уроку. “Guess who”
T: Now, let’s play a game “Guess who”. I’ll read you the riddles about members of the family. If you know the answer, raise your hand. You’ll get a candy for the right answer.
(Вчитель читає загадки про членів родини, за кожну правильну відповідь команда отримує 1 бал.)
1. The cutest person in the world. Whom do all children love? – a mother
2. A wife of an uncle – an aunt.
3. A daughter of a brother or a sister – a niece.
4. Who will teach to hammer a nail? Who will teach you to be brave? – a father.
5. A mother of your mother – a grandma.
6. A father of a mother – a grandpa.
6. Тренування в мовленні.
- T: Look at the blackboard. Say sentences as in the example. (Вчитель показує слайди зі святами, завдання учнів назвати свято та дату)
- We celebrate the New Year on the first of January
- We celebrate Women’s Day on the eights of March
- We celebrate Valentine’s Day on the fourteenth of February.
- We celebrate Easter in April.
- We celebrate Independence Day on the twenty-fourth of August.
7. Аудіювання
T: Please, open your books at p.133. Find Ex.5. Listen about Emily’s granny and be ready to give answers.
(Учні слухають аудіо запис)
8. Читання Ex. 5b, p.133
T: Say if the sentences are true or false. (Учні читають по черзі речення з вправи)
9. Фізкультхвилинка YOU CAN STAMP YOUR FEET. («Kids Country Song»)
10. Повторення граматичного матеріалу «Прийменники місця on/it/at.»
ІІІ. Заключна частина уроку.
1. Повідомлення домашнього завдання: Ex7, p.133
2. Підведення підсумків уроку
T: What topic did we discussed?
S: Family Traditions.
T: What holidays do you know?
T: What family holidays do you like most?
S: I like Birthday the most.
S: I like New Year the most.