Урок . Утворення і назви чисел 11-15. Записування чисел 11-15 цифрами. Розв’язування задач

Про матеріал
Мета: формувати вміння позначати числа другого десятка цифрами. Закріплювати вміння записувати числа другого десятка. Вправляти у розв’язанні задач на знаходження невідомого доданка. Розвивати вміння порівнювати числа в межах 20. Показати важливість математики в повсякденному житті.
Перегляд файлу

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н. Листопад

Урок №70. Утворення і назви чисел 11-15. Записування чисел 11-15 цифрами. Розв’язування задач

Мета:  формувати вміння позначати числа другого десятка цифрами. Закріплювати вміння записувати числа другого десятка. Вправляти у розв’язанні задач на знаходження невідомого доданка. Розвивати вміння порівнювати числа в межах 20. Показати важливість математики в повсякденному житті.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

 

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Полічи кубики. Прочитай назви чисел. Запиши суми за зразком.

Слайд3. Заповни таблицю.

Слайд4. Рухлива вправа.

Слайд5. Впиши пропущені числа.

Слайд6. Яких чисел не вистачає на намистинках?

Слайд7. Фізкультхвилинка

Слайд2.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд8. Запиши цифрами числа: одинадцять; п’ятнадцять; дванадцять; чотирнадцять; тринадцять.

Слайд9. Розв’яжи задачу.

Слайд10. Рухлива вправа.

 

  1. Підсумок

 

  1. Рефлексія
docx
Пов’язані теми
Математика, 1 клас, Розробки уроків
НУШ
Додано
29 вересня 2019
Переглядів
2914
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку