Мистецтво |
Математика |
|
Тема: Про що розповів натюрморт Мета: Продовжувати знайомити учнів з основами композиції, дати поняття композиційний центр; розвивати логічне та просторове мислення, продовжувати формувати уміння аналізувати, узагальнювати; виховувати інтерес до занять малюванням.
|
Тема: Нумерація п’ятицифрових чисел Мета: навчити здійснювати нумерацію п’ятицифрових чисел; розв’язувати числові та буквені вирази; розв’язувати задачі; розвивати логічне мислення, пам'ять; виховувати інтерес до математики; |
|
Клас: 2 |
Клас: 4 |
|
Хід уроку |
||
І. Організація класу |
||
ІІ. Актуалізація опорних знань Мотивація навчальної діяльності Осінь Кошик, повний подарунків – Айстри різнокольорові, Різнобарвних поцілунків, Грибів пахощі чудові, Осінь щедра дарувала, Яблук наливних смаки, Малюків всіх пригощала. Роздає всім залюбки. Перед вами лежать стиглі яблука.
Подивіться, як зображують яблучка художники-живописці. Коли дивишся на їх роботи, складається таке враження, що зображені ними яблука щойно зірвали з гілочки. |
ІІ. Актуалізація опорних знань Мотивація навчальної діяльності Самостійна робота Назви числа: від 5 тисяч до 5 тисяч 10, від 6 тисяч 200 до 6 тисяч 215. Назви числа, що містяться на числовому відрізку між числами 7237 і 7245. Утвори числа 8000, 9000, 10 000 з попередніх до них чисел. |
|
ІІІ. Практична робота учнів. Самостійна робота Правила роботи і ТБ.
Індивідуальна робота учнів. |
ІІІ. Вивчення нового матеріалу Робота з підручником С.50-51 №267-270 |
|
ІV.Закріплення та повторення вивченого |
ІV. Закріплення та повторення вивченого С.50-51 №271-278 |
|
V. Аналіз та демонстрація дитячих робіт. |
|
|
VІ. Підсумок уроку |
VІ. Підсумок уроку д\з №279-280 |
|