Тема: «Watching the movie. Дивлячись кіно»
Мета:
навчальна: формувати навички вживання нових лексичних одиниць; вдосконалювати навички аудіювання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури;
розвивальна: розвивати компетентність спілкування іноземною мовою; комунікативні здібності учнів; критичне мислення; уміння висловлювати й аргументувати власну точку зору, аналізувати, порівнювати;
виховна: виховувати культуру спілкування; почуття дружби, товариськості; виховувати толерантність, уміння працювати в колективі, повагу до співрозмовника, охайність у веденні записів, бажання проводити свій вільний час з користю.
Плужнянська загальноосвітня санаторна школа
Хмельницької обласної ради
Тема уроку:
«Watching the movie.
Дивлячись кіно»
Підготував:
вчитель англійської мови
Козлюк Ольга Юріївна
Плужне – 2018 р.
Урок № 35
Клас: 7
Дата:____________
Тема: «Watching the movie. Дивлячись кіно»
Мета:
навчальна: формувати навички вживання нових лексичних одиниць; вдосконалювати навички аудіювання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури;
розвивальна: розвивати компетентність спілкування іноземною мовою; комунікативні здібності учнів; критичне мислення; уміння висловлювати й аргументувати власну точку зору, аналізувати, порівнювати;
виховна: виховувати культуру спілкування; почуття дружби, товариськості; виховувати толерантність, уміння працювати в колективі, повагу до співрозмовника, охайність у веденні записів, бажання проводити свій вільний час з користю.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу
Методи: пояснення, вступна та підсумкова бесіди, фронтальне опитування, робота біля дошки, зробити відповідність, пошукове завдання, робота з словником, «асоціативний кущ», робота в парах, самостійне письмо, усний контроль, мозковий штурм, «луна», пояснювально-ілюстративний метод;
Обладнання: підручник, зошит, словник, презентація, картки для роботи в групах, роздатковий матеріал, ілюстрації;
Основні поняття: an action film, an adventure film, a comedy, a fantasy, a horror film, a romance, a science fiction film, a thriller
Procedure
I. Організаційний етап уроку. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Привітання
T. Good morning, boys and girls!
Ps. Good morning, good morning!
Good morning to you!
Good morning, good morning ,
We are glad to see you!
T. Thank you. I am glad to see you too. Let’s start our lesson.
2. Організація класу. Підготовка до уроку. Звіт чергового. Вправи для правильної постави. Дихальні вправи
3. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: The topic of our lesson is “Watching the movie”, we learn new words and do many exercises! Let’s go! Be active!
4. Уведення в іншомовну атмосферу
«Мозковий штурм»
Answer the questions.
1. What is your favourite genre of movie?
2. Who are some of your favourite actors?
3. Do you cry during movies?
4. What is the best movie you have ever seen?
5. What was the scariest movie you have ever seen?
6. How often do you see movies?
7. Do you usually watch movies at the theatre or watch them at home?
8. Do you buy DVDs or download movies?
II. Основна частина уроку
5. Перевірка домашнього завдання
Exercise 5, p. 82.
“Луна”, пояснювально-ілюстративний метод
Exercise 1, p.80
T: Repeat after me and translate
Key: 1 a comedy, 2 a horror film, 3 an action film, 4 an adventure film, 5 a romance, 6 a science fiction film, 7 a thriller, 8 a fantasy.
7. Розвиток навичок говоріння
“Зробити відповідність”
T: Match the words in bold in ex. 1, p. 82 with their Ukrainian equivalents.
1) an action film |
a) фантастика |
2) an adventure film |
b) акторський фільм |
3) a comedy |
c) романтика |
4) a fantasy |
d) триллер |
5) a horror film |
e) пригодницький фільм |
6) a romance |
f) науково-фантастичний фільм |
7) a science fiction film |
g) фільм жахів |
8) a thriller |
h) комедія |
8. Розвиток навичок діалогічного мовлення
«Робота в парах»
Exercise 3, p.83
Т: Work in pairs. Act out the dialogue.
9. Physical Activity
Учитель називає слова та жестами показує учням, що треба робити, спонукаючи учнів повторювати фрази та дії.
Учні підводяться та повторюють слова.
Учні підводяться та повторюють слова.
Учні махають один одному рукою.
Учні сідають, повторюючи слова.
Stand up, sit down (встати і сісти)
Clap, clap, clap. (поплескати в долоні)
Point to the window, (показати пальчиком на вікно)
Point to the door, (показати пальчиком на двері)
Point to the board, (показати пальчиком на дошку)
Point to the floor. (показати пальчиком на підлогу)
Stand up, sit down (встати і сісти)
Clap, clap, clap. (поплескати в долоні)
Робота з дошкою
Exercise 4, p.84
Т: Write the sentances than agree or disagree.
11. Розвиток навичок слухання
Listen to the dialogue and say if the following statements true or false.
Peter. Hey, Trish, how about going to the cinema tonight?
Trish. Sounds great! What would you like to see?
Peter. I don’t know… how about that new horror movie at the Panorama Cinema?
Trish. Oh, I heard about that. It sounds a little scary to me. I’m keen on romantic movies. Or maybe a romantic comedy.
Peter. No way! I hate such boring things!
Trish. Really? Well then, what kinds of movies do you like?
Peter. I guess I’m crazy about action and adventure type of movies.
Trish. Well I guess they are okay, if they aren’t too bloody. I also heard about this great new musical that just came out. What do you think about that?
Peter. Musical? I don’t know. That doesn’t sound too exciting. Is there anything we can agree on?
Trish. It doesn’t seem like it. Oh, I remember another movie that came out last week. It’s a mystery and it had a little romance and some action, too. I heard it’s pretty exciting because nobody can guess who the killer is and it has a surprise ending. What do you think about that one?
Peter. I guess that doesn’t sound too bad. What time does it start?
12. Розвиток навичок говоріння
Усний контроль
T: Say true or false
1. Trish really hates action and adventure movies.
2. Peter likes movies about love.
3. A horror movie is frightening.
4. Trish likes musicals.
5. Action and adventure movies are not Peter’s favourite film genres.
6. A new mystery movie came out yesterday.
7. Peter and Trish both like mysteries.
Key: 1 F, 2 F, 3 T, 4 T, 5 F, 6 F, 7 T.
13. Домашнє завдання
Exercise 6, p. 84., вивчити нову лексику
14. Підбиття підсумків уроку
T. The lesson is over. Thank you for your work and attention! Your marks are… Good luck!
Cl. Thank you teacher. Goodbye!