конспект уроку з англійської мови на тему "Тварини" у 2 класі (до підручника Quick minds)
Урок англійської мови 2 клас
Дата:
Тема: у зоопарку.
Мета:
навчальна: повторити раніше вивчені лексичні одиниці, використовувати в мові питальні структури з допоміжними дієсловами, модальними дієсловами та дієсловом "to be" які були вивчені раніше, вміння вести бесіду, слухати співрозмовника;
розвивальна: розвивати вміння та навички читання, письма, усного мовлення, різні типи пам'яті — слухову, зорову, оперативну, учити працювати в парі,розвивати критичне мислення, удосконалювати вміння спілкуватися, розвинути і доповнити лексичний запас із теми «У зоопарку»;
виховна: виховувати любов до тварин, бережливе ставлення до природи.
Очікувані результати: учні знають лексичні одиниці по темі; вони вміють застосовувати раніше засвоєні знання , працювати в групі та в парах, робити узагальнення
Обладнання: підручник, роздатковий матеріал, відеоролик, телевізор, картки для самооцінювання.
Тип уроку: комбінований.
Хід уроку
І. Організаційний етап.
1. Greeting.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення. Привітання
Good morning, good morning,
Good morning to you!
Good morning, good morning,
I am glad to see you!
2.Dialogues.Розвиток діалогічного мовлення
How are you today?
3. Warming up .Уведення в іншомовну атмосферу.
Сьогодні у нас у гостях собачка Том, який просить нас допомогти знайти йому друзів. Діти, ми допоможемо? Тому нам потрібно допомогти йому виконати завдання
T: Listen to me and say after me.
Еа, ее [і:] tea, clean, meal, leaf, leaves, season
Учні читають після вчителя, а потім ланцюжком
4.Aim.Повідомлення теми та мети уроку
Повторення алфавіту. Пісня «ABC song»
Вправа «Кодування»
1 14 9 13 1 12 19
А n i m a l s
Т: Today we are going to speak about traditional English food. We’ll get to learn what English people usually eat in the morning, in the afternoon and in the evening.
II.Основна частина уроку
1.Повторення кольорів і чисел. Вправа «Асоціація»
Колір-тварина
Робота з лего
2.Активізація лексичних одиниць
1)Listen and repeat it after me.
It is a …
Who is this?
2)Розвиток навичок письма
Написати пропущені літери у словах
3)Вправа «Алфавіт»
Подані слова поставити в алфавітному порядку
3.Фізкультхвилинка
4.Розвиток монологічного мовлення
-What is this?
Гра «I am…»
5.Вправа «Театр»
ІIІ. THE FINAL PART OF THE LESSON .Заключна частина уроку
1. SUMMARISING .Підведення підсумків:
Тож які слова ми з вами вивчили?
Що вам найбільше сподобалося?
Що було найскладніше?
Самооцінювання
2.HOMEWORK. Домашнє завдання
Намалювати улюблену тваринку
3.Прощання
The lesson is over. Good buy.